• Romantický

Zpívej 2 (2021)

I druhy dil je moc hezky, vtipny a zaroven dojemny. Hudba opet super. Jen na animak mit o prijde dlouhe. Max hodka a pul by stacila.

Zpívej (2016)

Moc hezky animak s krasnymi pisnickami.

Kdo věří na lásku (2014)

Celkem to slo, takovy typicky prumer. Tentokrat ze spisovatelskeho prostredi, ktere to trochu okorenilo. Jinak klasicka romantarna s hrdinovymi bizarnimi kamosi.

Štěstí chodí po šálcích (2023) (TV film)

I kdyz hodnotim pouze v ramci zanru, tady muzu dat hvezdu jen za atmosku a ze tu nebyl nikdo protivny. Jinak to byla deeeesnaaa nuuuudaa. Jen diky preskakovani jsem se dostala ke zdarnemu konci. A to nemluvim o senne ryme na podzim a o tom, ze rejnoci fakt nemaji drsnou kuzi, achjo.

Ženy a život (2022)

Nastesti my, obycejni lidi, co nejsme odbornici na filmy, se moc nemusime ridit mistnim hodnocenim. Nas tento film opravdu bavil, Labus s Freimanovou excelovali a ostatni byli taky super. Krome Kohaka. Jako pardon, ale uverit, ze to je vrcholovy sportovec a jeste na nej leti zenske? To asi fakt ne :D. Pokud tam byl jako parodie, tak asi v poradku. Dulezite je, ze to je opravdu hezka oddechovka a bavili jsme se.

Ve víru tajemství (2022)

Nejak porad nevim. Ze zacatku to vypadalo jako fajn komedie, pak jakoby to nevedelo, kam pokracovat. Do thrilleru? Detektivky? Tajemna? Tezko rict. Kazdopadne zacatek byl dost nudne roztahany a konec fakt bizar, ale dejme tomu vtipny. Co mi ale opravdu vadilo, byla Molly Shannon, ktera byla opravdu odporna a nechutna. Bez ni to mohlo byt aspon trochu vtipne, ale ona z toho udelala bizarni humus.

V bublině (2022)

Vydrzela jsem pul hodiny. Namet se mi hodne libil, uvod bezva, ale pak ta bizarnost prehlusila naprosto vsechno, co by mohlo byt jinak vtipne.

Můj románek s manželstvím (2022)

Tak ja nevim, ale me ta animace byla tak protivna a od zacatku me to nejak nebavilo, ze jsem vydrzela asi pul hodiny a musela to vypnout. Verim, ze byt ta animace jina a nebyt tam ty sahodlouhe pisnicky, tak me to mohlo i bavit. Ale chybi mi k tomu evidentne umelecke strivko.

Mack a Rita (2022)

V ramci zanru to celkem slo, fajn namet, herci i zpracovani. Az na ten polibek babky a mladeho typka, to bylo fakt fujky, at Keaton vypada sebelip.

Napečeno s láskou (2023) (TV film)

V zanru romantickych TV oddechovek je to za me jedna z lepsich. Jsou tu vcelku sympaticti herci (minimalne ti hlavni), miluju americke malomesto a ten nadech peceni a dobreho jidla, no mnam.