• Romantický

Irské přání (2024)

V kategorii romantickych sablonovitych oddechovek je to lepsi pocin. Me to moc bavilo, uzasna atmosfera, krasne prostredi, vtipne, mile, proste za me parada.

Štěstí pro začátečníky (2023)

V kategorii sablonkovych romantickych oddechovek je tahle ta lepsi. Bavilo me to, bylo to celkem vtipne, hezke dobrodruzo a pan doktor je faaakt sladousek.

Pěkně chytré (2021) (seriál) odpad!

Ja teda nejsem moc narocna, hodne cilim na oddechovky, ale tohle jsem nezvladla ani do pulky prvniho dilu. Takovou tupost a priserne afektovane prehravani nedavam.

Prázdniny (2017) (seriál)

Jako celkem se to da, obcas je to i vtipne, ale bohuzel prevazuji negativa. To jsou vsechny slovenske deti tak otravne, rozmazlene a ujecene? Mela jsem vecne chut je proliskat, aby byly zticha. Zdeno je sice fesak, ale s tim bachorem mam verit,ze je profifotbalista? To snad ne. V druhe rade se objevuje Klaudiina matka a co to do haje je? Chodi do dcerina baraku a bez jejiho vedomi to tam predelava? Wtf? No a nakonec, deti by se na to divat urcite nemely, protoze tam je tolik silenosti, co ti smradi vyvedou a v podstate jim to lehce projde. Takze tuhle nevychovu nedoporucuju.

Čarodějnice (2020)

Celkem se to dalo sledovat. Anne je skvela a atmoska taky.

Pekařky z Brooklynu (2016)

No cekala jsem obycejnou oddechovku, ale ze v uvodu uvidim shakespearovske umirani a pak jeste krimi zapletku, to by me nenapadlo. Jinak se to na jedno kouknuti dalo a obcas jsem slintala nad tema dobrotama.

Kariéra na spadnutí (2022) (seriál)

Bohuzel me to nejak nebavilo, behem asi mesice jsem se prinutila dodivat do pateho dilu a dal uz to neslo. Nudny korporatni svet, nudni zbohatlici a chlapi mi nejak k pokoukani neprisli. Proste pro me nuda a nuda a nuda.

Wonka (2023)

Film me moc bavil, byl opravdu nadherne kouzelny, uzasne barevny, proste paradni atmosfera. Pribeh celkem klasicky a delka se nastesti da zvladnout, protoze to neni nuda. Ale Grant a Atkinson mohli mit mnohem vetsi role, je jich skoda.

Hráčky (2024)

V prve rade mi reknete, proc to nekdo prelozil jako Hráčky? Vzdyt jde o partu dvou holek a trech kluku, ach jo....no nic. Je to klasicka romanticka komedie, kde je samozrejme vse predvidatelne. Ale bylo to fajn, sympaticke, potesil kratky sexy vystup Brocka O'Hurna a Tom Ellis? To je asi zbytecne komentovat :).