Sviňák (2013)

// Rozpad, ale totální! James McAvoy je prostě prvotřídní herec a dokazuje to snad v každém jeho filmu. A ještě jeden poznatek, Imogen Poots je setsakra hot a jsem moc rád, že se jí kariéra tak dobře rozjela.

Fleming (2014) (seriál)

// Geniální od prvních minut, jako 1/4 celku překvapivě funkční a jestli se tomu jedna věc nemůže upřít, tak že má člověk ohromnou chuť začít sjíždět Bondovky a hledat všechny ty odkazy - jinými slovy, je to zatím (a nemám strach, že by na tom BBC něco měnilo) naprosto skvělé.

Plán útěku (2013)

// Very oldschool, I liked it. Hlášky, akce, herci, režie .. jakobych se vrátil do dob Tanga a Cashe, Assasina a dalších, už jen za tenhle vydařený feeling tomu musím dát ty 4*. Nakonec se mi to pečlivé vybírání mezi Arnieho novými kousky velmi podařilo :) ted aby vyšel stejně i Terminátor a nový Conan a budu spokojenej.

Konzultant (2013)

// Jedna hvězdička za Bolito. Druhá za carfuck. Ještě kdyby to mělo alespoň základní příběhovou strukturu, jasnější postavy a nějakou gradaci - klidně bych mistru přidal i ty zbylé, takhle ale .. bída.

Enderova hra (2013)

// Tak tohle jsem si v kině nejspíš ujít nechat neměl. Silné, chytré a ve všech směrech smysluplné sci-fi, které doopravdy stálo za to vidět. A docela bych i věřil, že kniha musí být ještě lepší. Senzace, zaslouženě plná nálož *

Mizera (2014) (seriál)

// Pilot dost průměrný, že to točil Sam Raimi by jste v životě nevěřili a upřímně, hlavní hrdina skáče z polohy do polohy, jakoby si s ním tvůrci trochu nevěděli rady - bude to sarkastickej hajzl? Bude to hodnej smolař? Prolhanej grázl? Hloupej chudák? G. Kinnear si možná roli užívá, já bych ale přece jenom čekal něco víc konzistentního - zájem o další díly téměř nulový.

Pod černou vlajkou (2014) (seriál)

// Po pilotu spokojenost, ostré pirátské drama, které snad nebude úplně tak přímočaré, jak by se na první pohled mohlo zdát.. jenom ten Neil Marshall se při úvodní bitvě moc nevytáhl. Snad si ty lepší věci nechává do GoT, to je totiž stále o x levelů výš, než většina jiných serošů, které se na nás každý den vrhají.

The Feast of Stephen (2009)

// Občas se divím sám sobě, čím všm zvládnu ztrácet čas. Franco, come on - stick to the acting, this is crap!