V řetězech (2006)

Poetické, zajímavé, a další kecy? Uvědomuje si někdo, že vyznění toho filmu je, že unést a omezovat osobní svobodu nymfomance je vlastně OK, protože se uzdraví? Co to KUR....je? BŮH ji zachránil, omg- vždyť v reálu by ta dívka musela prožívat neskutečné peklo, které ale ve filmu slouží k dobru, to je jako kdyby někdo natočil že koncentrační tábory pomáhali proti přelidnění- jenže tady je to bůh a Samuel L. Jackson- kdyby ho krát zvrhle vypadající běloch film by zatrhli.

Nymfomanka, část I. (2013)

Že by nejpřeceňovanější film roku? Hůůůůůů jsou tam penisy, prsa, vagína, sex, felace, masturbace ale hlavně degradace. ------------------------Film je naprosto předvídatelný- od scény s deštěm, přes nemocnici až k nudné čtvrté kapitole. Film dává jenom to co se od něj očekává a to naprosto tupou nudnost, ze která nás dokáže vytrhnout jenom Skarsgard s jeho přirovnáními. -----------------------Nechápu to naprosté nadšení z toho dokonale famózně kontroverzního díla- když i skupina jejíž písnička hraje na začátku a konci, má klip co ukazuje stokrát více než toto, mimo scény s otcem nevidím nic kontroverzního- svěšené i stojící penisy a vagíny se vyskytují v půlce pořadů od BBC, a falešný sex v 90% filmů.------Téma kterému jsem věřil je zde pošlapáno a zadupáno do smyslově ubíjející nudy, kde je jedna zapamatovatelná scéna a nula charakterově výrazných milenců- Shiu si pamatujete jen protože je to on, jinak jsou všichni pomíjiví.----------------Z filmu je vidět jediné zaujmout masově podřizujícího se diváky přinutit k tomu uvěřit jeho kontroverzi.------------------Na druhou část filmu rozhodně nehodlám do kina jít, bude to stejná nuda jen s přidaným sado-maso. Ano uvidíme smrt hrníčku, které bude muset jeho nebohá rodina přihlížet z kuchyně, ale to je tak vše.---------- Konečné hodnocení----100- 15 (za předvídatelnost) -10 (že ze sebe dělá něco co není) -15 (za nudu poslední kapitoly) - 5 (za to že Joe nosí celý život jeden makeup)+ 10 (za scénu s otcem v nemocnici)- 15 (za to že jediné co se na otci za deset či více let změnilo byla barva z barevného na černobílého) = 50% -------------------------------------------------------A co mě mrzí nejvíce, že celou slávu vyžere Charlotte Gainsbourg, zatímco Stacy Martin bude někde v koutku baštit šunkovou rolku z bufetu.--------------Další věc na vypíchnutí, film je naprosto přehnaně neodhalující k ženám, zatímco vidíme asi 50 penisu, tak naproti tomu vidíme akorát velmi zarostlý klín který vlastně nic neodhaluje- FEMINISTKY NA ZTEČ!!!!!

Krkonošské pohádky (1974) (seriál)

Kubíček, Anička, Krakonošíček a hajníček X Tratatatautenberg. -----------74 rok mluví za vše- Kapitalista, vykořisťovatel a hnusák- požaduje po svých podřízených, kterým poskytuje jídlo, výplatu a střechu nad hlavou, práci, normálně on po nich chce práci, a to práci horší než všechny možné, než těžit uran, než kopat díru bez lopaty, než být Justin Bieber, on po nich, to by jste nevěřily, chce vařit, uklízet, starat se o statek a po hajném chce lovit. ------Hrůza, nebýt toho našeho kamaráda Krakonoše, který je neustále po ruce a dokáže nám té práce ubrat a toho hnusného kapitalisty srovnat pokaždé když za ním doletí agent Bureš. -----------------25%

Elysium (2013)

Co toto je, kde máme originalitu Districtu? Nemají se lidé vyvýjet ve své tvorbě kupředu ni sociálně vzad?----------------Abych začal distingovaně- Vítejte v krásném světě, kde se lidé kteří si vydělali prachy a mohli dovolit velkou létající stanici spojili a pořídili ještě větší a úžasnější. Přesto si nic z tohodle nezaslouží protože berou peníze ubohým dělníkům, kteří musejí žít v nuzné bídě naší zpustošené země- ale přesto žijí ve slumech a nedokáží si ani uklidit ulice nebo zasázet trochu kukuřice. --------Ale nebojme se na zrovnoprávnění tu máme Matt Damona, blba, který to ve svém životě ve kterém kradl nedotáhl dále než na dělníka a přijde mu to nespravedlivé. Nad to dostane super sílu aby si mohl zachránit zadek, tím že do soukromého sektoru, který závisí na jediném člověku a není chráněn žádnými jinými předpisy než jedním programem, vpustí všechny lidi světa. .....Pro představu k Vám do domu vtrhne týpek s bandou nemakačenků za sebou, rozkopne vám alarm a řekne teď je to naše. --------------------------------------------To psal Lenin nebo co? -----------------------30%kvůli dobrým efektům.

Walter Mitty a jeho tajný život (2013)

Musím se přiznat, že jsem filmu s Benem Stillerem vůbec, ale vůbec nevěřil. Gigantický šok pro mě nastal už v prvních minutách filmu- žádné hloupé grimasy, křik na diváka "Směj se vole, teď se směj", žádné rádoby srandičky. Na vtip si tu vyčkáte, ale nenudíte naopak hltáte každou vteřinu, každý okamžik nudného života Waltera, který chce být něčím víc. ______________Šediny se na dokonalém Benovi podepsali neskutečným skokem z trapných komedií do kategorie A++++. A abych nezůstal jen u něj-Kristen Wiig krasavice s inteligentním vzhledem nepřesmaženého makeupu, která je sladce normální. Adam Scott, kterému by jste 4 křížky nehádali, je tak na "přesdžku" moderně manažerský, až je to skvělé. A Sean Penn- čekal jsem nějakého super extra hrdinu, ale Walter potká normálního cestovala s krásným životním přesvědčením za dokonalé chvíle, kterou si nechá jen pro sebe. ---------------------------------Od chvíle kdy přestal Mitty snít jsem si byl jist koncem a následným dělením hodnocení dvěma, ale co se probůh nestalo-nehappyend- vše co prožil bylo další snění se neudál. Pro mě komedie v TOP 5- 95%

Jackass: Film (2002)

Už zdejší hodnocení odkazuje na to, že tento "film" není pro všechny sorty lidí. Jackass, jsou prostě banda herců, působící si bolest, zvracení a ponížení aby pobavila publikum trochou "reálnosti". Nikdy se nikdo nemůže dívat na lidi dobrovolně si přilepůjící varlata k ledu, provokující polici, nechání se zmlátit a jiných pitomin a čekat inteligentní humor založený na složitých dialozích. Proto je tohle JACKASS- a pokud na ně koukáte chcete se zasmát partě blbů dělajících hovadiny.

Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

Vydejte se na dloóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóhou cestu do staré dobré Středozemně, plné reklam na Nový Zéland. Pokochejte se rozličností trpaslíků, s Thorinem snažícím se vzhledově trefit do podobného krále z LOTRA. Čekejte spoustu odkazů na Pána prstenů, jako od počátků zlý Saruman. Čekejte nádherné bojové scény, bez hlavy a paty, likvidující fyziku i Váš mozek. Bez dechu očekávejte zlomeni po stometrových pádech , které nepřijdou. A tupě přemýšlejte, co že je to ten Radegast za hipíka. 71%

Hobit: Šmakova dračí poušť (2013)

Tak opět tu máme Jacksonovku, všechno krásné a spousta reklamy Nového Zélandu, která narozdíl od prvního utahaného dílu jedu od začátku do konce. Je nám předhazována spousta akce, spousta bojů a dalších věcí, které ve výsledku vypadají přeplácaně ale nenudí. PRO VÁS, KTEŘÍ SI STĚŽUJETE, ŽE KNIHA DOSTALA NA PRDEL-JDĚTE DO KNIHOVNY!!!! Pokud já vím, tak do kina se chodí kvůli vizuálnímu zážitku, kterého se v tomto filmu vyskytuje třikrát více než dokážete zpracovat. Naopak scény, které jsou nástavbové mě upoutali úplně nejvíce. V konečném stavu jsem chtěl dát jasných pět hvězd, ale co jsem nesnesl a ještě dlouho nepřekousnu- jsou tři naprosto trikově zmršené scény- a z nich úplně nejhorší Legolas na koni, takovéto koně jsme mohli vidět někdy před 10 lety v béčkové krimi komedii. Odkazy na předchozí trilogii, chronologicky nadcházející- mě naprosto štvou, jediná zábavná byla Legolasova reakce na mladého Gimliho. Snaha udělat pár hahá scén, vyšla vcelku vkusně, když nepočítáme nechutně nefyzikální Bomburovu jízdu v sudu, která trvá dobrých třicet vteřin, po kterých skáče obyčejný sud z jednoho skřeta od druhého a odráží se jako kdyby trpaslík uvnitř vypil hopsinkovou šťávu. Scéna na tuto navazující Bombura jako robota- byla velmi úsměvná a nepokazila nic. Krásných 80%

Mortal Instruments: Město z kostí (2013)

Jako jeden z mála filmů tenhle jsem si vybral dle jména bez koukání na jeho obsah. První dojem- Och můj bože budou se nám třpytit i lovci démonů!, ale byl jsem příjemně překvapen prostředím i hlavními postavami, bohužel všechno to dobré bylo pomalu likvidováno a zkoprnělo někde u půlky- neohrožený lovec upírů přešel na Tvajlajt sajrata, Sněhurka i přes objev nadpřirozených schopností, které by měli být extrémně silné je použije jen jednou, a můj oblíbený Misfit je i přes zjevné nakažení vampirismem bez problémů, příznaků i obav své incestní kamarádky, hlavní závěrečná bitva ani nevím co měla znamenat- vrány jsou démoni, ale když máte plamenomet tak létají co nejdál a přilétají jen malé skupinky na lehkou likvidaci?, záporák neboli špatnej taťka, je tak výbornej že zmlátí synka, ale nenapadne ho že by ho někdo mohl strčit do Hvězdné brány. A to kurnik nemá Hollywood na pořádné schody- to musí ty v zahradě udělat plastové aby se při jedné z nejromantičtější scén třepaly a naprosto likvidovali vážnost????? Proč raději nenechali Sheehana pronést něco vtipného než aby se o něj museli pořád starat? Proč, proč, proč jen někdo dokáže zlikvidovat tak dobrý námět. Hlavní heslo filmu, nevěř nikomu jakoby přestalo platit a na konci věří všichni všem a všemu co všichni říkají o všem. 51 %

Percy Jackson: Moře nestvůr (2013)

V něčem co je tvořeno pro diváka, kterému chybí třpytiví upíři se nemohu zklamat, ale přesto jsem silně zklamán. Tu se přímo kálí na divákův rozum, máme tu postavu schopnou zastavit třítunového mechanického býka z kovu , která nedokáže uzvednout 60 kilogramů bez vzdychání nebo hodit postavu dál než decimetr, hups a vlastně se to po chvilce stane, ale oni scénaristé zřejmě měli problém jak nechat hlavní pubertální hrdiny, kteří absolutně neřeší své sexuálno ničím jiným než objímáním, dostat do problému. Jedním slovem, fraška. Dlouho jsem se tak i přes svoji snahu bavit se nebavil. 15 % za likvidaci celé mytologie