Pozemšťan (2007)

Nic jsem neočekával od slabého hereckého nasazení, ale po zhlédnutí jsem byl přímo nadšen. Ač podivným způsobem přesto strašlivě zábavné a hlavně strhující svým osobitým ztvárněním. Jinak je Pozemšťan krásnou ukázkou odmítání i u vědců čehokoli nového, neznámého a strašidelného. Jediné co mi vadilo, bylo rozhodné zakončení, které neotevíralo žádný prostor konečné záhadě zda je to skutečně John Oldman, oldman. 90%

Babovřesky (2013) odpad!

Už to že se koukáme na dílo největšího specialisty na lobotomii v Horních dolních Psoprdech reflektuje samotnou kvalitu. „Komedie" nám servíruje filmové dno- milionkrát ohrané humóry, kopance do koulí a bla bla bla srandy. – (mínus)100% pro ty z Vás kteří by se chtěli podívat jen kvůli tomu, aby věděli jak je to opravdu zlé, nedělejte to, raději vypijte lahev čistého lihu pro menší mozkové poškození.

Osamělý jezdec (2013)

Vítejte na představení, které mělo těžit z Johnyho Deepa, ale jeho stále stejné grimasy a pobíhání ve stylu Jacka Sparrowa film posílají z kvalitní westernkomedie do podivného westernu se zajímavým nápadem. Hluchost středních pasáží je strašlivě patrná a odsýpání hlavního příběhu poněkud tvrdošíjné. Jediná dvě místa kde jsem se opravdu soustředil na plátno byly ještě v celku krátké akční scény- 63% s nedočkavostí na další Verbinského vykrádačku Pirátu v budoucnosti.

Pacific Rim - Útok na Zemi (2013)

Film od kterého se nedá očekávat nic více než hromady vizuálních orgasmů, které ale po třetině filmu jsou vlastně úplně stejné a nudí stále více. Absence jakého-koli příběhu, akceptovatelného z intelektuální stránky z toho dělá vysokorozpočtové Cčko 43%

Thor: Temný svět (2013)

Pro moji lehce autistickou příbuznou, složitý a napínavý příběh. Pro normálně přemýšlejícího člověka nuda, nuda a miliony nesrovnalostí. Abyste se náhodou nebavili v průběhu filmu, tak nám tvůrci ukáží zápletku, hlavního záporáka, průběh filmu i jeho jasné zakončení během prvních několika minut děje. I když pošleme mozek na dlouhou dovolenou, nemůže nám nedat se ptát- Proč rasa, která vyhladila rasu je nyní oproti vyhlazené rase naprosto bezmocná? Proč vězňům nechávají jejich brnění? A hlavně proč nám musejí jemnými náznaky ukazovat Lokiho putování koncem příběhu a naprosto nevysvětlí absolutně nelogický závěr? Pro příště bych uvítal méně peněz na speciální efekty (které až tak speciální nebyly) a více na scénáristy. 50%