Toy Story 2: Příběh hraček (1999)

Ve srovnání s prvním dílem, nemám tento díl moc rád. Nelíbí se mi ten shon v tom díle, kde cestují po světě

Toy Story: Příběh hraček (1995)

Sice tohle je začátek novodobé éry a zavádění 3D animace jako standard, ale konkrétně tomuto filmu z nostalgie dávám aspoň pár hvězdiček. Takováta ještě nedokonalost v animaci byla pro mě roztomilá - ty textury na tělech postavách. Pro mě jediný na počítači animovaný film, který aspoň trošku uznávám

Super mini (2008) (seriál)

Od autora Titeufa, už jenom ta postava učitelky. I když nemusím ty věci se soplema a prděním, tak byla zábava hlavně ty různé superschopnosti, pro mě hlavně to zastavení času. Ty části, kde se zvětšuje až do vesmíru, je dělaná tak, aby jsme se smáli z toho, jak se dokolečka opakuje (running gag). Takže zábavný pořad

Myšmaš Kabaret (2001) (seriál)

Bavil jsem se. Kresba a ty segmenty byli víc po duchu původním dílům, vybarvené na počítači, ale hladké barvy. Zajímavé bylo, jak se v baru objevily postavičky z různých Disneyho filmů a seriálů. Mnohem lepší bylo právě ty krátké epizody - hlavně s Donaldem.

Dobré chutnání, Vaše lordstvo (1996) (seriál)

Líbílo se mi ty honičky a děj o tom samém, co si pamatuji - uvařit psovi jídlo. Hudba se mi taky líbila. Bavil jsem se z té zápletky

Pišta a Fišta (1958) (seriál)

Tahle série mě bavila mnohem víc, než původní Tom a Jerry. Podobné jako Tom a Jerry, ale víc povídání, víc kultivovanější, jednodušší animace, ale mě se to líbí. Na tuto sérii nedám dopustit

Bláznivá vánoční dovolená bratrance Edieho (2003) (TV film)

Tenhle spin-off mě moc nezaujal. Viděl jsem to celé. Ale poměrně nudné. Tohle už nemá moc společné s Grisswoldovými. Nádech tohoto filmu mi zavání spíše nízkorozpočtovým filmem, které mi sice dávají lepší nádech, ale nezajímalo mě to.

Tele Tele (2000) (pořad)

Až do nedávna mi byl tento pořad nepřístupný, kvůli mému věku. Teď ale tento seriál sleduji každý den. Většina scének z reklam, politiků, Na vlastní bulvy, kde vtipy jsou většinou postavený na doslovný překlad slov: "Kdo chce psa bít", "Dusit zeleninu", atd. Zato Kopečkovic válí o sto šest. Tam je každý vtip úderná pointa, hlavně konce. Směju se z hádek postav.

Casper and the Angels (1979) (seriál)

Tahle série v podání Hanny-Barbery pro mě byla nejoblíbenější z Casperů. Kvůli těm zvukovým efektům a hudbě.