Drtivá porážka (2008) (pořad)

Za začátku, když jsem to viděl, jsem si myslel, že to bude zábava, jak tam pořád někdo vráží do míčů a padá do vody. Jenomže po shlednutí více dílů, jsem si všiml, že se právě ty míče a voda dokolečka opakují. Málokdy ukážou další kola. Takže dávám nižší hodnocení. Mnohem rozmanitější je Takešiho hrad

Plešoun (1995) (seriál)

Stejné, co Mr. Bean, tudíž výborné. Proto nechápu tak nízké hodnocení. Jediné z toho, co si pamatuji, je to, jak posunoval tu ovcí v parku, ale vypadalo to jinak

Dragon Ball GT (1996) (seriál)

Náhodou jsem na to narazil na animaxu v posledních měsících před zánikem kanálu. Co se mi moc líbilo na seriálu, je hudba v té chvíli, kde vyprávěj předchozí díly. A ta na kartě, co uvádí název dílu. Líbí se mi stínování všeho možného. Nádech jako z 80. let. Jinak ale děj mě nezajímá - je to jako hodně jiných japonských anime - tj. cestování světem a bojování se vším možným

My z Kačerova (1987) (seriál)

Tento seriál mám mnohem raději v komiksech (kde je vnímám jako součást mého života), než v této televizní verzi. Z televizních Disneyovek jsem měl radši Rychlou rotu, nebo Medvídka Pú. Nebaví mě ten typ seriálů, kde se cestuje po světě a všechno dopadne dobře. Skrblíka mám radši v komiksech, kde je vzteklý, vyděračský a nespravedlivě bere peníze druhým (aspoň tam ukazují tak jaký je svět). Ale i tak dám čtyři hvězdičky (víc nedávám žádnému filmu) za komiksy.

Nová dobrodružství Medvídka Pú (1988) (seriál)

Jeden z mých nejoblíbenějších seriálů. Celý rok 2005 jsem to sledoval.Ta úvodní znělka mi dává úsměv na tváři. Na to, že je to pro malé děti, tak tam byly groteskní situace - kromě různých pádů ze stromů, či létání do vzduchu, tam byly i legrace z vlastností postaviček, zápletky komediální. Na to, že se to ikskrát předabovalo, tak tam zatím zůstali většina původních dabérů. Medvídka Pú mám obecně rad, ale tato serie je nejlepší ze všech.

Upovídaná Marta (2008) (seriál)

Už první díl seriálu je velmi legrační. Dialogy postav, situace typu "ztratila jsem polívku", "nemůžu se ovládat". Bavil jsem se. Nelíbily se mi díly, kde děti bez Marty v hlavní roli. I když nápadité to vytváření reklam a písní.

Záhady slečny Mallardové (2000) (seriál)

Když jsem viděl jenom necelý díl seriálu před 8 lety, tak jsem to začal považovat za nejlepší pořad z Minimaxu. Když jsem to viděl až po 7 letech, sledoval jsem všechny díly. Kresba postav mi místy připomíná Kačera Donalda. Výborné obsazení dabingu. úvodní znělka taky. Takže pro mě nejoblíbenější pořad na minimaxu

Flintstoneovi (1960) (seriál)

Když jsem to viděl jako malý, tak se mi to moc líbilo. Jenže pak od roku 1997 až do 2013 v ČR nevysílali vůbec. A já z nostalgie jsem to hledal, jelikož od roku 2000 jsem nechtěně přetočili kazetu se seriálem. 16 let to nevysílali. Poté na SMÍCHOVĚ to odvysílali a já se radoval z těch dílů, zejména z těch prvních, ještě s hrubými obrysi. Ty hádky mezi Fredem a Barneym, to napálení druhých se mi moc líbilo. Hlavně ty zvukové efekty, jak je u Hanny a Barbery zvyklé. Pak ale od dílů s těhotenstvím, s Pebbles, pak ty různé setkání s mafiány, cestování po světě, začalo silně upadávat. A tahle série je jenom první série z mnoha Flintstonů. A zvášť, když od posledního dílu, zase odvysílali od začátku a dokolečka a dokolečka, se mi seriál znelíbil a už to nesleduji ani jako kulisu. Jediné, co bych chtěl sledovat je ta animace konkrétních animátorů, kde jsou pohyby postav výborné.

To nevymyslíš! (2005) (seriál)

To není až zas tak špatný, jak to tady ostatní říkají. Mně se to líbilo už od mala (11 let) a líbí se mi to dodnes. Někdy i legrační pointa i gagy. A to přitom je vážný film.

Garfield a přátelé (1988) (seriál)

Jako komiks jsem znal až o léta později než seriál (a bavil mě). Seriál, který parodoval groteskové zvyky gagů stejně jako Looney Tunes. Po přečtení komiksů mě seriál víc nudil a už jsem to upustil