Pan Popper a jeho tučňáci (2011)

Ač je to rodinná komedie, Jim Carrey se prostě nezapře a i semhle vecpe své typické grimasy a vtípky. Odpočinkový film, nic víc se zřejmě nečekalo a je to i to, co jsem dostal. Mírně nadprůměrná zábava, která ovšem nenudila.

Očista (2013)

Opravdu zajímavý námět, nicméně trošku podivně pojat. Některý věci ve scénáři bily fakt do očí - například debilní kluk, kterej více méně všecko podělal. Cersei dost přehrávala, ale to jí ještě odpustím. Jinak tedy mírně nadprůměrný "horor" se zajímavým nápadem.

Nedotknutelní (2011)

Dlouho jsem tenhle film odkládal, i přes všechna ta pozitivní hodnocení. Dnes konečně jsem se k němu dostal a musím uznat, že je škoda, že jsem se mu tak dlouho vyhýbal - ještě, že jsem ho nevynechal úplně. Skvělé herecké výkony jak ze strany Drisse - černocha z předměstí (Omar Sy), tak i aristokrata Philippa (François Cluzet). Driss, jakožto neskutečný bavič a showman se svými nekorektními a nevhodnými vtipy, učinil z tohoto snímku výbornou komedii. Pasáž s Adolfem byla prostě skvělá a rozhodně si ji budu pamatovat, stejně jako celý ten film. Rozhodně se na něj v budoucnu ještě podívám.

Loudilové (2009)

Už dlouho jsem neviděl klasickou teenagerskou komedii, kterých dřív bývalo požehnaně. Příběh nebyl nijak originální, ale byl zahrán dobře. A hlavně, co si budeme povídat. Opravdu výjimečné OBSAZENÍ :D. Tolik krásných slečen v jednom filmu snad nebylo nikde jinde. No jo, kdyby to tak bylo tak jednoduchý i v reálným životě. Film se mi líbil, nenudil mě a pobavil mě, dal bych 4 hvězdy ale za tý "hérečky" tam hodím hvězdu navíc ...

Hněv Titánů (2012)

Mám slabost pro filmy s mytologickou tématikou. Pro mě byl tenhle film takovým průměrem. Efekty super, příběh mírně slabší. První díl byl určitě lepší ale koukat se na to dalo.

Temný rytíř (2008)

Pro mě zaručeně nejlepší film s tématikou Batmana a jsem rád, že i DC Comics má co nabídnout. Výborně zahraný a skvěle natočený snímek, člověku ty dvě a půl hodiny utečou jak voda. Heath Ledger exceloval, škoda ho - i tak mi utkvěl v paměti a jeho Joker je pro mě rozhodně nezapomenutelný.

Warrior (2011)

Jeden z nejlepších z bojového žánru. Boje vypadají opravdu dobře, herci hrají opravdu reálně a celý film takhle působí opravdu na úrovni. Což také je.

Prci, prci, prcičky: Školní sraz (2012)

Pro mě pravý nástupce původní série. Zase film drží Stiffmaister, ale i ostatní občas vytvoří vtipnou scénku. Těšil jsem se na to a dostal jsem co jsem chtěl! Parádní komedii!

Avengers (2012)

Zatím nejlepší film z komiksového světa. Akční, vtipná a skvělými efekty vyladěná dvouhodinová senzace. Doufám, že v dalších pokračováních se objeví i další z komiksových Avengerů jako Spiderman, Wasp, AntMan ...

Iron Man (2008)

Další z rodinky Marvellu a další hit.