Iron Man 2 (2010)

Mám slabost pro Marvelácké filmy a stejně jako Iron Man 1, tak i dvojka byla skvěle provedená. Možná jen hlavní záporák mohl být někdo jiný. Už jen doufat že trojka bude aspoň takhle dobrá ...

Shrek (2001)

Průlomový animák, ale hlavně tak strašně originální jako nic jiného. Tolik pohádek v jednom a přeci to k sobě ladí.

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Mám rád tento styl humoru a Barney je prostě tahounem. Bez něj by to nebylo ono. Na Sheldona z BBT sice nemá, ale i tak dávám 5*

Mr. Bean (1990) (seriál)

Prostě klasika. I přesto, že jsem všechny díly viděl několikrát, stále se na to dá dívat a stále stejně se u toho zasměju. Vždy rád zavzpomínám na výrobu sendviče v parku, plavání či epické příběhy s medvídkem!

Nebojte se tmy (2010)

Nechápu tak špatné hodnocení. Od filmu jsem nic významnýho nečekal, ale dostal jsem solidní "horor" o skřítcích. Ti byli opravdu pěkně udělaní a celková atmosféra filmu nebyla špatná.

Skóruj! (2007)

Nebyla to žádná sláva, ale nenudilo mě to. Průměrnej filmeček.

Komici (2009)

Na můj vkus až moc dlouhé. Některé scénky byly dobré, některé horší. Aspoň za mé oblíbené herce dávám o hvězdu navrch ...

127 hodin (2010)

Podobný film jsem ještě neviděl, tudíž ho nemůžu k ničemu přirovnat. Moc se mi ale líbil. J. Franco zahrál opravdu uvěřitelně a ostatních herců nebylo třeba. Ikdyž se celý film točil kolem jedné malé skulinky ve skále, diváka to vtáhne do děje. Ke konci jsem si doufal, že to přežije a stalo se. Super film

Vyvrženci pekla (2005)

První díl mi vyloženě nesedl. U tohohle je to ale pravý opak. Krvavé až úchylné scény, šerif pomalu posedlejší než samotní zabijáci. Nenašel jsem na tomto filmu nic špatného a líbilo se mi, že se konečně v nějakém filmu karta obrátila a z vrahů se stává lovná zvěř.

Planeta 51 (2009)

Příjemnej animák na prázdninový večer . Pár scén bylo opravdu vtipných a povedených.