Grave Encounters (2011)

Celkem povedené, ale žádný zázrak, nic originálního to není. Pokud je to váš první horor typu nalezená kamera, tak se vám určitě bude líbit. Jinak pro mě celkem předvídatelné a ke konci vyloženě přehnané. Nicméně NE nejhorší .. 3*

Thor: Temný svět (2013)

O něco vtipnější a akčnější jednička. Bavil jsem se, ale čekal bych víc.

Válka Bohů (2011)

Když se člověk podívá na Avatara, nemá to příběh, ale aspoň to dobře vypadá. Immortals se bohužel nepodařilo ani tohle. Bohové vypadají tuctově a titáni jako nepovedení zombíci z nějakého starého hororu ...Postavy jsou nesympatické a u toho vybásněného Thesea jsem se nemohl dočkat, až umře. Pokud si od toho slibujete víc, tak se na to radši nekoukejte!

V zajetí démonů (2013)

Další horor, který se vám rozhodně bude líbit, zároveň však budete nespokojení. Od začátku do skoro-konce jsem byl celkem slušně napnutý, jak to asi bude dál a kdo třeba umře. Potom přišlo finále a po prvních pár minutách to začalo být nudné. Tady srážím hvězdičku dolu, protože u tak skvělého hororu je takhle vyloženě slabé finále opravdu na škodu.

Hvězdný prach (2007)

Pohádka, která potěší malé i velké! Doporučuji!

Kytice (2000)

Myslím si, že Erben si zaslouží lepší zpracování, i tak to ale rozhodně není vyloženě špatné.

jOBS (2013)

O Jobsovi toho moc nevím, a tak jsem od životopisného filmu čekal, že nám trošku přiblíží jeho minulost. Moc mě to teda nenaučilo. Film beru ze tří úhlů pohledu. 1) Jako průměrný životopis, 2) jako průměrné drama o vizionáři, kterého ostatní odvrhli, 3) jako průměrný motivační film. Aritmetika je tedy jasná, 3* pro průměrný film, který neurazí, ale ani vyloženě nenadchne. Možná o chlup lepší než průměrný, rozhodně bych ho doporučil všem, kdo si myslí, že jsou jen průměrní a chtějí aspoň na chvilku ujistit ... no, sami uvidíte! :)

Chata v horách (2012)

Kravina. Nevím, proč tomu všichni dávají tak vysoké hodnocení, já se rozhodně na 90% nudil. Vůbec mi to nepřipadalo strašidelné a lekačky byly dokonale predvídatelné. Hodnoťte si, jak chcete, jedna za pěkný baby (2), jedna * za sympatického zhulence. Celkem 2*, možná i s náběhem na třetí.

Scary Movie 5 (2013)

Dvě * za celkem povedené parodování slavných hororových novinek a za těch pár chvilek, kdy jsem se inteligentnějším vtipům zasmál (a možná i za pár hezkých hereček). To je tak všechno. Toho trapného, nechutného, fekálního humoru tam bylo až moc; až pochybuji, jestli si to ty 2 * zaslouží. Někdy totiž méně znamená více, a to platí u vtipných scének ve Scary movie 5 - ubrat jich většinu a nechat tam jen ty povedené, rozhodoval bych se mezi 3-4*. Takhle bohužel pouze 2.