Úžasňákovi 2 (2018)

Neviem, nejako som si myslel, že to bude vtipné.

Aquaman (2018)

Myslím, že jednoznačne musím začať tými najlepšími vecami na filme, pretože ich je tak málo. A to je samozrejme kamera, ktorá je v niektorých prípadoch totálne úžasná ako napríklad úvodná bojová scéna s Nicole Kidman v dome, holy shit to bol všetko one take? AWESOME! A potom samozrejme druhá dobrá vec na filme a to je Amber Heard, ta červená je tak pristane, Johny Depp what have u done? Ako si môžeš nechať takú ženskú ujsť. Amber je hands down najkrajšou herečkou v komiksovkách DC/MARVEL universe. A to myslím vážne, Scarlett Johansson sa ani zďaleka nechytá a to ešte teraz, keď je blond, bleh. A to by bolo asi všetko čo bolo na filme dobré. :D Čo sa týka zlých vecí, ou man. Začnem asi OSTčkom, áno mal aj dobre pasáže, ale proste pokus o ten retro štýl a taktiež film často krát pracuje s modrou a ružou tiež úplne na ten cyberpunk retro štýl, a taktiež niektoré vtipné momenty, úplne som sa niekedy vo filme strácal a zľakol som sa, že pozerám nejakú nevydarenú, menej vtipnú verziu Thor : Ragnarok. Kostýmy sa mi vôbec nepáčia, ako kráľ oceánov si predstavujem, že by to brnenie malo vyzerať lepšie, než nejaké obtiahnuté zelené legíny a zlate tričko. A taktiež, scenár, holy shit? Len 4x ich niekto ambushne, prvý krát to človek nečaká a druhý krát už tuší, tretí krát už kričí AMBUUUUUUUUUUSH tri minuty do predu, AKO, wtf? Rýchlo, rýchlo, potrebujeme dejový zvrat v časovej linke ! Mám nápad, čo tak AMBUSH? Skvelé ! Ctrl + c, ctr + v, Ctrl + c, ctr + v, Ctrl + c, ctr + v, Ctrl + c, ctr + v. Toto nie je James Wanov hodinový hororový film, kde to na ambushoch a jumpscare - och celé stojí...A zase tu máme half bread, súboj dvoch bratov...ach. Myslím, že opäť si to pozriem už len vo verzií Amber Heard cut, kde odstránia všetky scénky v ktorých Amber nie je :D :D 1* za kameru 2* za Amber :D Light 3*

Raw (2016)

Sa jej nedivím, včera som mal tak fajný steak, bohááááá.

Bite (2015)

Pripomienka : Pustiť vždy keď neskoro večer dostanem hlad.

Záhada Silver Lake (2018)

Ja neviem či som zažil film, ktorý by vo mne prebúdzal feeling, aký som zažíval, len pri pozeraní Donnie Darka. Toto bol ten najzaujímavejší a zároveň naj-divnejší neo-noir mysteriózny film roka. Celý film som sa bavil, často krát som bol zmätený a zároveň fascinovaný a to je čo povedať na 139 minútovú stopu, narvaté fakt krásnymi herečkami až po strop. Skvelý soundtrack a mnoho krát som sa pri niektorých dialógoch a veciach čo postavy hovoria až pozastavoval. S istotou môžem povedať, že potom ako sa mi Andrew Garfield nepáčil v Hacksaw Ridge, tak si to tento krát vyžehlil. Samozrejme, nesmiem zabudnúť na OST, geez ten je tak skvelý a niekedy vytvára úplne zaujímavú atmosféru ktorá prevláda docela celým filmom. + za odkazy na Hitchcocka, Curt Cobain - a atď. atď. Je mi akurát ľúto toho hodnotenia, podľa mňa to ani zďaleka nebolo tak zlé. Myslím, že ale keby mal film v závere úplne nejaký skvelý clusterfuck tak by to bolo úplne k dokonalosti.

Zrodila se hvězda (2018)

Išiel som na to trocha ako na La La Land, ale nedostal som ani zďaleka La La Land. Dostal som priemernú americkú romantickú drámu. Jediná utešujúca správa je výkon Bradley-ho a samorejme skladba Black Eyes. Začo teda 3* meh