Muzikál ze střední (2006) (TV film)

Tento film pro mě není. Každý má jiný vkus a Zacka Efrona a některé herce nemusím. Nejvíce se film líbil sestřenicím ale mě moc ne. Nechápu, jak jsem se na to mohl dívat. Film není pro mě a hodnocení mluví za sebe a já se musím přiklonit. Film si možná zaslouží alespoň 1 hvězdičku za snahu.

Noční můra v Elm Street (2010)

Že je to baví natáčet, vždyť se jedná o to samé. Člověk usne a Freddy Krueger se ho ve snu pokouší zabít. Tento film mi připomíná výraznou kopii filmu Noční můra v Elm Street (1984) akorát zmodernizovanou a nepovedenou. Strach a napětí ve filmu je, ale jen tohle nestačí. Radši bych dal odpad, ale producent byl Michael Bay a pro něj mám slabost. 1 hvězdičku za produkci a 2 za provedení ačkoli zpackané a jak jsem napsal na začátku kopie filmu Noční můra v Elm Street (1984).

Hra o trůny (2011) (seriál)

Abych pravdu řek tak některé typy podobných seriálu se mi moc nelíbí, ale tento se mi z nějakého důvodu velmi zamlouval a nemám námitek dát 5 hvězdiček.

Zkrocená hora (2005)

Tento film je trochu jiný než filmy na které se dívám. Takovéhle filmy mám rád, ale toto vypráví o homosexuálech a to je u mě nezvyklé.(Aby bylo jasno já neodsuzuji homosexuály, ale ve filmu je to jiné). Přijde mi momentálních 79% málo na oskarový film. Ang Lee se pustil do filmu, který tu ještě nebyl a ještě více se divím, že film celkově dostal 3 Oscary.

Vlkodlak (2010)

Sice povedený film, ale nemůže se rovnat Vlkodlakovi 1941. Také mi vadí, že až na herce není nic nového myslím tím děj. Vlkodlak nakazí muže a muž je vlkodlak…. Na konci napínavé, ale jen zato 5 hvězdiček nedostane. Za celkový film dávám 3 hvězdičky.

Star Wars: Klonové války (2008)

Jsem velký příznivec filmů STAR WARS a doufal jsem, že se i tento 3D animovaný film povede, ale u mě ne. STAR WARS je skvělý film, (mluvím o všech filmech) ale tohle neměli dělat. Nevím, jestli byli tak zoufalý, ale tohle je pro každého fanouška filmů STAR WARS něco jako výsměch jako plivnutí do obličeje. Alespoň pochválím 3D animované postavy, které se zdánlivě povedli.

Grinch (2000)

Film za moc nestojí, ale mě nabudil vánoční náladu a od té doby si film pouštím pokaždé na Vánoce. Na druhou stránku musím alespoň pochválit masky Grinche a Kdovíku.

Muži v černém 2 (2002)

Hodnocení mluví samo za sebe. Musím přiznat, že jsem nečekal takové zklamání. Muži v černém 2 se nemohou rovnat filmu Muži v černém 1. Snad jenom efekty mohu trochu pochválit jinak žádný film, který by mě překvapil.

Muži v černém (1997)

Skvělý film. Divím se jak se mi líbila kombinace bláznivé sci-fi.