Maximální riziko (1996)

[7/10] Veľmi dobrý akčný film, aký od daného žánru, roku vzniku a Van Dammeho môžme čakať. Dobre spracovaný,s výbornými akčnými scénami, nič viac a nič menej. POMO svojím komentárom presne vystihol kvalitu tohto snímku.

Masakr na střední škole (2003)

[5/10] Ako akčný film je to pekne na hovno, ale ako film na pobavenie to stačí dostatočne. Je to také hlúpe, až je to zábavné, nelogické, teenegerské herecké obsadenie, záporáci ktorí sú na smiech, ale Lundgren tu je veľký čávo tak ako stále, takže hodnotenie akurát.

Susedia (2006) (seriál)

[9/10] Najlepší slovenský zábavný seriál. Kraus, Sládečková, Marcin, Tlučková, proste skvelí herci a skvelí humor na ktorom je tento sitcom stavaný, hlavne mali herci veľkú výhody, že vedia do čoho idú. Postavy ktoré sem priniesli poznáme z Uragánu a vytvoriť seriál bol fakt vynikajúci nápad, presne viem čo sa dá od tohto seriálu očakávať, podobná zábava ako v predošlých spoluprácach Krausa a Marcina, akurát že v seriálovej podobe. Všetky tri série mám veľmi rád a stále si niektoré scénky občas pustím a rád sa natom pobavím, ale je mi fakt ľúto, že sa táto doba ked´ títo borci kraľovali slovenskému humoru už pominula.

Uragán (2001) (pořad)

[10/10] Najlepší zábavný program, ktorý sa na Slovensku natočil. Nedovolím si porovnávať dvojicu Kraus Marcin s dvojicou Noga Skrúcaný, toto sú moji najoblúbenejší humoristi, ktorý medzi sebou nemôžu bojovať. Ale k Uragánu.. Pre mňa je to niečo úžasné, skvelý program, nabitý perfektnými scénkami, postavami, originálne, zábavné, to čo tu vytvorili hlavní protagonisti sa už nikdy nezopakuje a je to to najlepšie, čo mohlo v našich končinách vzniknúť. Niečo, načo sa nedá zabudnúť a čo ma baví aj po dlhých rokoch. Uragán na STV je rovnako kvalitný ako ten Markízackýs polu s radiovým Twisterom kde Kraus s Marcino začínajú a Susedmi je to tá najlepšia Slovenská zábava. Jedine Hurikán v roku 2006 ma až tak nebavil ako všetko ostatné, ale trvalo to krátko a naštastie po nom prišiel najlepší slovenský komediálny seriál.

Univerzální voják 4: Odplata (2012)

[6/10] Johny Hyams dosiahol v tretej časti vrchol série, v dalšej dno série. Príbehovo je film dobrý, ale je zbytočne dlhý, príbeh sa celú druhú polovicu riadnejšie nevyvíja a Scott Adkins nepôsobí na mňa až s takou charizmou, aby utiahol celý film. Van Damme poteší, rozdá pár úderov, ale najlepší je Dolph Lundgren, aj ked´ sa mi nepáči, že aj v tejto časti zomrel, aj ked´ mal zaujímavú smrť. Škoda dlhej stopáže, ublížia filmu, ale akčné scény sú výborné, tak ako v predchádzajúcej časti. Tu sú väčšisnou súboje, prestrelky a správne drsné, mnohé zaujímavé momenty. Najslabší diel série, škoda, ale bavil ma no škoda toho príbehu. Mohol to byť najlepší diel série, akcia, herecké obsadenie a réžia by to zabezpečili, ale potrebovalo by to lepší príbeh a tak je to najslabší diel série.

Než si pro nás přijde (2007)

[6/10] Zaujímavý príbeh, spracovanie v poriadku, príjemne počúvajúca sa hudba, výborné herecké duo Nicholson a Freeman. Príjemný oddychový film.

Duch (1990)

[9/10] Skvelá romantická dráma, výborné duo Swayze a Moore, slušne im sekonduje aj záporák Tony Goldwyn. Veľmi silný príbeh, emotívne spracovaný, krásna hudba. Klasika.

Skyfall (2012)

[9/10] Let the Skyfall, when it crumbles... Tak trochu iná Bondovka. Ale v dobrom slova zmysle. Sam Mendes sa podľa viacerých vyjadrení inšpiroval Nolanovým Temným Rytierom, štýlom rozprávania príbehu by sa to aj mierne podobalo. Celý film a nielen príbeh mi prišiel odlišný od ostatných filmov, ale bolo to všetko atraktívne natočené s najvyššou snahov zaujať čo sa aj podarilo, vysoký rozpočet, perfektné zábery na prírodu ktoré sú naozaj asi najkrajšie za celú Bondovskú éru, akčné scény naozaj vydarené. Celý úvod ladený akčným štýlom, tu sa ľatka filmu nastavila slušne vysoko, efektné titulky so songom od Adelle tiež skvelo naštartovali do filmu, potom nastala asi hodinová časť o rozprávaní príbehu, čo bolo dosť dobré ale musím uznať že aj naťahované, ale nie nudné no úvodu sa to kvalitou neprebliblížilo. No po nástupe Javiera Bardema sa to celé vylepšilo, celé to maximálne vygradovalo to skvelého finále, ktorej málo ublížil fakt, že finish bol skoro ukončený, ale aj napriek tomu dosť emotívne, a najmä akčne. Veľké plus má aj hudba, Thomas Newman perfektne kombinuje klasickú muziku či už v akčných sénach alebo neačkných. Skyfall je kvalitná Bondovka, ale nezdielam ideu anglických kritikov s tvrdením, že ide o najlepšiu Bondovku všetkých čias. Je to jedna z lepších. Ked´ si to zhrzniem tak dospejem k záveru, že to mohlo byť o niečo lepšie, ale o sklamaní nemôžem vravieť. Herci, akcia, záporák, strih, práca s kamerou, skvelé zábery, hudba, prostredie, naozaj všetko je výborné ale najviac tomu ublížil svojský štýl režiséra a dĺžka filmu, ktorá síce nenudí, no stred bol dosť naťahovaný, ale nechcem moc kritizovať, pretože som sa počas celého filmu bavil, aj táto "iná" verzia Jamesa Bonda mi sadla a hodnotím ju pozitívne, dobrý kinozážitok, ale nabudúce čakám klasický štýl.

Agent v sukni 2 (2006)

[7/10] Horšie ako jednotka, ale stále dosť dobré. Síce to už nedisponuje tou "originalitou" ktorý Lawrence priniesol v prvom dieli, aj herci sú na tom slabšie a aj príbeh, humoru je tiež menej, ale je tu a to je hlavné a je typický ako v prvom dielu, celé to je kvalitne spracované a bavil som sa.

Agent v sukni (2000)

[8/10] Výborny štart série, určite najlepší film z tejto trilógie a jeden z najlepších Lawrencových sóloviek. Popri Lawrencovi sa mi páčila aj Nia Long a Paul Giamatti. Humor je klasický "Lawrencovský", množstvo vtipných situácií, už len to ako Lawrence hrá túto postavu je samo o sebe zábavné a tie humorné situácie či sú už originálne alebo menej originálne alebo aj na úrovni trápnosti ma bavia, skvelá komédia.