Smrtonosná past 4.0 (2007)

[9/10] Smrtonosná pasca 4.0 je kvalitný akčný film s Brucom Willisom. V poradí už 4. pokračovanie mimoriadne dobrej série u mňa vyvolával pocit, že sa "starý" John McClane sa preniesol do "nového" sveta. Samotný film je na svoj žáner veľmi podarený, veľmi veľa kvalitnej akcia, obsahovo zaujímavej originálnej, efektívnej. Willis opäť skvelý a rola táto životná rola mu stále sedí, záporák dobrý.. Táto štvrtá časť je úplne perfektná, najlepšia z celej série po všetkých častiach, akcia a aj príbeh má skvelú tematiku, je tu dynamický strih, film skvelo graduje. Žiadne výhrady, v novom storočí patrí tento film medzi tie najlepšie čo sa natočili v akčnom žánri.

Hlídač (2009)

[6/10] Ochranca s v rámci akčného ochrancu naozaj ochránil a "pohlídal" si kvalitu filmu, ktorá nestúpla na vysokú úroveň, ale zároveň neklesla pod priemer. Steven Seagal má v tomto filme zaujímavú úlohu, príbeh je dobrý a zápletka nieje príliš originálna, ale Seagal tomu istú originalitu a čaro dodáva. Spracovanie filmu ma extra neoslovilo, najmä prostredie kde sa film odohrával. Aj akčné scény sa mi tu páčili. Celkovo dobrý film.

Prázdniny pana Beana (2007)

[5/10] Rowan Atkison je perfektný Mr.Bean, ale v tomto filme som nemal žiadny pocit väčšej zábavy. Obyčajný príbeh zlepený so skečmi s Mr.Beanom už nieje ono ked´ je to 90 minút v kuse, žiadne tempo, dosť pomalý film, nie nudný, vyčarí úsmev aj pobaví, ale pri druhom pozretí som sa dosť nudil. Ako samotné scénky funkujú veľmi dobre a zábavne, ale ako celok do seba nepasujú.

Indiana Jones a Poslední křížová výprava (1989)

[10/10] Skvelá hudba, dokonalý námet, dosť dobrý humor, výborné herecké obsadenie, gradujúci príbeh do ktorého spadá bomba akcia! Najemotívnejší, najzábavnejší, dokonalý a pre mňa najoblúbenejší film z celej série. Neuveriteľne perfektný a najlepší film, aký som kedy videl.

Zohan: Krycí jméno Kadeřník (2008)

[7/10] Bláznivá komédia kde sa o humor stará väčšinou iba Sandler a je tu neskutočne veľa vtipných situcií, ktoré vznikajú pri každej príležitosti a nieje tu priestor pre nudné scényô. Námet skvelý, originálny, výborne spracovaný. Akási podobnosť k Boratovi tam je, ale Adam Sandler zahral Zohana s takou ľahkostou, že je to šialene pohodová komédia.

Maska (1994)

[9/10] Druhý najlepší film, v ktorom účinkoval Jimm Carrey. Perfektne kombinovaný humor s originálnymi Carreyho výrazmy v tvári, kvalitní herci na dobrej úrovni. Výborne natočená komédia s akčnými prvkami, ktorá naozaj veľmi pobaví a rozosmeje Vás.

Policajt ze San Francisca (1997)

[7/10] Policajt zo San Francisca je pre mňa dosť dobrý akčný film, ktorý milovníka akčného žánru určite poteší. Eddie Murphy stvárnil rolu policajta prekvapivo výborne, čo som ani nečakal. Príbeh je síce z tých slabších odvarov, ale zachranujú ho dosť dobré akčné scény, najviac sa mi páčila finálna akčná pasáž.. Film ma milo prekvapil a som spokojný.

Policajti na baterky (2003)

[7/10] Celkom zábavná krimi komédia, ktorá má stále baví aj po niekoľkých pozretiach. Skvelý Lawrence ktorému slušne sekonduje Steve Zahn, ostatné postavy celkom fajn. Slušná, vydarená a zábavná jazda.