Maléry pana účetního 2 (1983)

Tak tento díl už je o něco slabší, ale stále lepší než poslední díly. Italské komedie o panu účetním alias Fantozzim mají 10 dílů! (u nás uvedeno už 9) 1 Fantozzi (1975)/Zrození pana účetního 2 Secondo tragico Fantozzi, Il (1976)/Nesnáze pana účetního 3 Fantozzi contro tutti (1980)/Maléry pana účetního/ 4 Fantozzi subisce ancora (1983)/Maléry pana účetního 2/ 5 Superfantozzi / Superúčetní (1985) 6 Fantozzi va in pensione (1988)/Pan účetní jde do důchodu/ 7 Fantozzi alla riscossa (1990) 8 Fantozzi in paradiso (1993)/Fantozzi v ráji/ 9 Fantozzi - Il ritorno (1996)/Návrat pana účetního/ 10 Fantozzi 2000 - la clonazione (1999)/Pan účetní opět zasahuje/

Tragéd Fantozzi (1976)

Také tento druhý film s Fantozzim u nás konečně vychází. Někomu by se to mohlo plést, protože Maléry pana účetního jsou až třetí díl Fantozziho. Italské komedie o panu účetním alias Fantozzim mají 10 dílů! (u nás uvedeno už 9) 1 Fantozzi (1975)/Zrození pana účetního 2 Secondo tragico Fantozzi, Il (1976)/Nesnáze pana účetního 3 Fantozzi contro tutti (1980)/Maléry pana účetního/ 4 Fantozzi subisce ancora (1983)/Maléry pana účetního 2/ 5 Superfantozzi / Superúčetní (1985) 6 Fantozzi va in pensione (1988)/Pan účetní jde do důchodu/ 7 Fantozzi alla riscossa (1990) 8 Fantozzi in paradiso (1993)/Fantozzi v ráji/ 9 Fantozzi - Il ritorno (1996)/Návrat pana účetního/ 10 Fantozzi 2000 - la clonazione (1999)/Pan účetní opět zasahuje/

Fantozzi (1975)

Úplně první film s Fantozzim u nás konečně vychází. Italské komedie o panu účetním alias Fantozzim mají 10 dílů! (u nás uvedeno už 9) 1 Fantozzi (1975)/Zrození pana účetního 2 Secondo tragico Fantozzi, Il (1976)/Nesnáze pana účetního 3 Fantozzi contro tutti (1980)/Maléry pana účetního/ 4 Fantozzi subisce ancora (1983)/Maléry pana účetního 2/ 5 Superfantozzi / Superúčetní (1985) 6 Fantozzi va in pensione (1988)/Pan účetní jde do důchodu/ 7 Fantozzi alla riscossa (1990) 8 Fantozzi in paradiso (1993)/Fantozzi v ráji/ 9 Fantozzi - Il ritorno (1996)/Návrat pana účetního/ 10 Fantozzi 2000 - la clonazione (1999)/Pan účetní opět zasahuje/

Maléry pana účetního (1980)

Stará, leč zábavná komedie. Rád bych ještě viděl u nás neviděný díl. Tento film je vlastně již trojkou, třetí film o Fantozzim. a dohromady jich bylo natočeno celkem 10. (u nás uvedeno už 9) 1 Fantozzi (1975)/Zrození pana účetního 2 Secondo tragico Fantozzi, Il (1976)/Nesnáze pana účetního 3 Fantozzi contro tutti (1980)/Maléry pana účetního/ 4 Fantozzi subisce ancora (1983)/Maléry pana účetního 2/ 5 Superfantozzi / Superúčetní (1985) 6 Fantozzi va in pensione (1988)/Pan účetní jde do důchodu/ 7 Fantozzi alla riscossa (1990) 8 Fantozzi in paradiso (1993)/Fantozzi v ráji/ 9 Fantozzi - Il ritorno (1996)/Návrat pana účetního/ 10 Fantozzi 2000 - la clonazione (1999)/Pan účetní opět zasahuje/

Rafťáci (2006)

Příjemně jsem se bavil, a bavil jsem se o to víc že znám některé lokace, kde se natáčelo. I když jsem po Panic je nanic a Expertech mnoho nečekal, byl jsem velmi spokojen. Freimanová, Šteindler a vlezlej Navrátil jsou super. A kotek s Mádlem taky. A ty odvážné scény (viz WC) to v našem filmu moc nebejvá. Doufám, že takhle nějak budou vypadat české komedie, a ne tak jak to bylo (s vyjímkami) posledních 15 let.

Doba ledová 2: Obleva (2006)

Na jedničku to nemá, ale i tak jsem se příjemně pobavil. A veverka v ráji nemá chybu. Už se těším na třetí díl:-)

Casper a strašidelné Vánoce (2000)

Škoda, že tuto sérii navazující volně napůvodního Caspera z roku 1995 pohřbili tímto animákem. Je to něco jako Myšák Stuart Little 3, ten dopadl ještě mnohem hůř. Takové pokračování by nemělo radši ani vzniknout.

Casper (1995)

Tan tento Casper se mi moc líbil. Má svou poetiku a je velmi zábavný nejen pro děti, ale i jejich doprovod. Christina Ricci se proměnila ze zachmuřené (skvělé) morbidní dívenky z Addamsovi rodiny na pohlednou mladou dívku. Také se zde na chvilku v roli živého Caspera mihne Dewon Sawa, který zazářil později v hororech Ruka zabiják a Nezvratný osud.

Casper - První kouzlo (1997) (TV film)

Jelikož se mi první Casper moc líbil, tento byl pro mě zklamáním. Ne že by byl zas tak špatný, ale úplně ignoruje první film. Takže to vlastně ani pokračování není. A oblíbený komediant Steve Guttenberg tu působí už dost toporně a unaveně. ŠKODA

Tajemné zlo 2 (1993)

Už slabší pokračování poměrně zajímavého Sci-Fi hororu Tajemné zlo. I když byl vetřelec v závěru prvního filmu zničen, bylo to jen zdánlivé. Kousek přežil a navíc se rozmnožil. Bojovat proti němu musí dcera detektiva z prvního dílu.