Šedá zóna (2001)

Nic nového pod sluncem. Nezachránil to ani Keitel s Buscemim.

Saulův syn (2015)

Tohle že má být ten filmařský zázrak? Sugestivní díky kameře to je. Zápletka ale dosti pokulhává. U mě stále vede Schindlerův seznam. Ztotožňuji se s komentem Shadwella, co se filmu týče. Nerozumím, ale jeho připomínce ohledně obětí v Auschwitz-Birkenau. Je dokázáno, že v Osvětimi zplynovali 1 100 000 lidí. Minimálně. Kde jich zemřelo víc?

Deadpool (2016)

Oddechovka. Trošku atypický hrdina, ale sedí mi, ikdyž Reynoldse nemusím. Vynahradila mi to hot chick z Firefly, 80kový soundtrack, dobré hlášky. Deadpool je v pohodě.

Star Wars: Síla se probouzí (2015)

Přesně jak tu proběhlo, reinkarnace A New Hope. Ani mi to moc nevadí. Kylo Ren je dobrý záporák, dívám se na to tak, že je to první díl další trilogie, určitě to bude gradovat.

Ip Man 3 (2015)

Postavil bych to na úroveň předešlého dílu, zaujal mě až "rodinný" rozměr ke konci. První díl u mě zůstane nejlepší. Jak příběhem, tak bojovými scénami.

Z pekla (2001)

Tak pro mě zklamání veliké. Depp hraje dobře, i ten jeho policejní kumpán, scénář zajímavý. Ztvárnění ale nudné. Doufám, že comics od Moorea bude úplně jinde.

Poltergeist (2015)

Jenom proto, že mám rád Sama Rockwella.

Až na vrchol (2015)

Nejsem fanoušek rychlých kol, ale dokument vskutku parádní. Každý vrcholový sportovec je tak trochu magor, tady úplně všichni:)

Coach Carter (2005)

Nadhodnocený film, semtam dobrý okamžik, ale nevytrhne tomu trn z paty ani fakt, že je to dle skutečné události.