Oko v oblacích (2015)

Typicky americký útok na city. Doporučuji shlédnout dánský Kriegen, to je jiná šupa!

Sběratel kostí (1999)

Nic zvláštního, průměrný thriller. A Jolie umí hezky plakat.

Mechanik (2004)

Vynikající Bale a zprasené velmi dobře rozjeté drama. Chabá pointa.

Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti (2016)

Už dlouho jsem neviděl něco tak špatného. Od odpadu film zachránily jen občasné dobré efekty. Edit: Viděno znovu a dobře to navazuje jak na Wonder woman, tak i Man of steel.

Spotlight (2015)

Z mého pohledu - konečně výborný film! Skvělé herecké obsazení, Ruffalo+Tucci jsou mí oblíbení. Keaton parádní výkon, to bych do něho neřekl. Pro někoho asi málo akční, mně se postupně budovaná atmosféra líbila. Ty svině mají pracky všude. Pocta novinařině.

Straight Outta Compton (2015)

A to mám starý dobrý rap hodně rád.. Herci jsou těm skutečným dost podobní, koncerty nášlaplé.. Ale že by můj oblíbenec Eazy E neuměl rapovat? Proč to teda neodrapoval Ice cube celé sám? Nevím, divné..Ale že je Suge Knight dement, tomu věřím..

Kobry a užovky (2015)

Tragický hudební doprovod. Jsem filmem zklamán.

Creed (2015)

Doják roku. Pokud ale v Hollywoodu nominují takové filmy na Oscary, tak mě jejich ocenění začíná zajímat stále méně.

Sázka na nejistotu (2015)

Nechápu, co má tento film dělat v nominaci na Oscara. Utrpení. A to mám Goslinga a Balea hodně rád. Hrozný shit!

Legendy zločinu (2015)

Hardy velmi dobrý výkon. Začátek filmu má šťávu, pak je to ale čím dál větší trápení, žádným způsobem nevyčnívající snímek.