Rick a Morty (2013) (seriál)

Nekorektní neskutečně ujetý humor. Rick je parádní!

Volyň (2016)

Je to hodně drsné. Začátek se mi líbil moc, myslel jsem, že úvodní zápletka se potáhne celým filmem. Ale ouha. Věci se změní velice rychle. Sugestivní masakr. Jediná věc, která mi vadila, že jsem chvílemi nevěděl, kdo je kdo. Škoda. Seznamování s postavami mohlo být delší. Řezačka v druhé části filmu je asi účelová. Válka a její zvěrstva obnažena v celé "kráse".

Brimstone (2016)

A kolik se takových prasat najde v církvi dnes? Nadržené, sadistické, demagogické hovada. Každý takový film mě jenom utvrzuje v mém přesvědčení. Ale zpátky ke snímku. Záporný hrdina povedený, ten se prostě musí nenávidět. Finále parádně graduje, čekat stojí za to. Nakonec výborná zápletka. Hlavní hrdinka to zvládla taky parádně, mihne se i John Sníh. Poznal jsem i Rotha. Western never dies.

Rogue One: Star Wars Story (2016)

I've got bad feeling about this. Připadá mi to jak nějaký recyklát. 2 zdigitalizované legendární postavy, IP man s palicí, nesympatická hlavní hrdinka i pilot. Nejlepší byl ten robot K-2, nebo jak mu bylo. Skvělý vizuál. Tento spin-off se moc nepovedl. Jo, nejlepší je závěrečná scéna Vader vs povstalci. Edit:Po druhém zhlédnutí se nic nemění. Felicity Jones aka Jyn Erso je tragická a Diego Luna jakbysmet. Příběh je dobrý a konec navazuje na epizodu IV. Vizuálně je to skvělé, parádní je třeba Jedha, Scarif a samozřejmě Vader. Víc se mi líbili roboti a Impérium než Aliance.

Pasažéři (2016)

Překvapilo. Na to, že je to taková romantika, jsem to režisérovi sežral i s navijákem. Ideální na nedělní odpoledne:)

Drsné jaro (2001)

Začátek super, pak už je to jenom o násilí, zbytečně drsné. Dobrý rockový OST. Přesto vybočuje z řady, určitě doporučuji.

Základní instinkt (1992)

Verhoevenova paráda. Skvělý thriller, neskutečný scénář, výborný Goldsmithův podmaz. Vyšinutí jsou všichni, ale já teda radši brunety:)

Stranger Things (2016) (seriál)

Paráda! Steven Spielberg se může jít klouzat! Perfektní úvodní znělka, neskutečný 80s feeling, výborný hudební doprovod. Zábava:) Super 8 tomu nesahá po kotníky. Po shlédnutí 2.série zůstávám u plné palby. Jsem rád, že tam bylo víc akce. Edit : Zůstanu u 5 hvězd, ale 3.série u mě nejslabší, ikdyž poslední 2-3 epizody to hodně zvedly. Jsem zvědavý, jak si poradí se 4.sérií.. Edit2: Po 4.sérii sundávám hvězdu.

X-Men: Apokalypsa (2016)

Slibný začátek, pak tedy ale strašné. Jeden z těch horších X-Menů. Edit: Jedu to podruhé - začátek v Egyptě super. Vymazlená je scéna s Quicksilverem při záchraně z hořící akademie. A samozřejmě Nightcrawler sám o sobě. Jinak ovšem bída i přes megalomanské efekty a trochu překombinovaný děj.