• Thriller

Matrix Resurrections (2021)

Kouzlo a krása původní trilogie je pryč...Stejně zbytečný film, jako byl Vetřelec : Vzkříšení...Dvě hvězdičky putují tedy jen k Neovi a Trinity, ta ten návrat k filmu.

Mientras el Lobo No Está (2017)

Jak píše Ricci, zpočátku nikterak zajímavý dětský film z polepšovny, který se ve druhé půli zvrtne do slušného thrilleru, plného násilí...Konec je natočený natolik intenzivně, že se to i na ty 4 hvězdičky vyškrábe.

Post Mortem (2020)

Docela koukatelné, ale k závěru překombinovaný balast, spousta zbytečných scén a chaotický střih...Přesto pěkná duchařinka z Maďarska.

Let číslo 93 (2006)

Důstojná připomínka hrůz, které se doufám nikdy nebudou opakovat. Napjatost v řídících střediscích i na palubě letadla je velmi dobře a reálně natočena a ačkoliv divák předem ví, jak vypjatý souboj s únosci bohužel dopadl, tak fandí odvážným pasažérům, aby tu obrovskou tragédii zvrátili!

Shoky & Morthy: Poslední velká akce (2021)

Průměrnému snímku, kde je patrná velká amatéřina fandím hlavně proto, že se mu podařilo proniknout na Netflix, kde působí svěžím dojmem a vyčnívá mezi ostatní českou tvorbou, která je plná bezmoci a seriálových herců.

Harry Potter 20 let filmové magie: Návrat do Bradavic (2022) (TV film)

První ohlasy mluvili o neustálém poplácávání po zádech a ujišťování všech navzájem, jak se po těch letech milují a nemohou na sebe zapomenout, ale ve skutečnosti to tak přehnané není...Ústřední dětská, nyní dospělá trojice i původní dospělí špičkoví herci typu Fiennes, Oldman, ale i Coltrane mluví a vzpomínají přirozeně, s láskou a vzájemným respektem, nostalgické vyprávění začíná od počátku filmové série po její konec a nevadila by mi ani delší stopáž...Přiznám se, že ke konci mi trochu zvlhly oči, když se Ruppert vyznal k lásce a obdivu Emě docela milým způsobem, přece jen patřím k velkým příznivcům HP ságy a nestydím se za to.

K zemi hleď! (2021)

Příběh o apokalypse, která by se přesně takto klidně mohla stát, když by u vládní moci seděli správní lidé, jako v tomto filmu...😀

Pravda z díry (2021) odpad!

Dvě hodiny trvající pohádka z Thajska, puštěná jen jako kulisa, protože nikoho v bytě to neudrželo v pozornosti... Jinak strašné! 👎

Dva (2021)

Dva a půl nudy...