Warrior (2011)

Když u mě takové pocity vyvolá film, musí opravdu super. Slzy, radost, nadšení, údiv, strach. To vše v sobě tenhle snímek má. Bojové umění moc nemám ráda, ale pokud je to to takhle zpracované, neodtrhne mě od toho nikdo. Zároveň se mi líbí, že o Tommovi se dozvídáme více informací v průběhu filmu. Je v tom něco tajemného.Prostě bomba.

Zatím spolu, zatím živi (2010)

Je to spíše lehčí komedie u které se zasmějete, než by jste tajili dech. Tak proč ne. Ale z celého snímku mi zůstala v paměti jen jedna hláška: "Jestli nás někdo bude sledovat, tak zastřelím sebe a potom ji." Sice je bezvadná, ale jediná.

96 hodin (2008)

Bezvadný zážitek. Do poslední minuty jsem tajila dech. Prostě super. Ale rozhodně nedoporučuji, aby jste se na to dívali asi tři týdny před odjezdem do cizí země, kde budete sami.

Ten, kdo stojí v koutě (2012)

Mám radost, když náhodou narazím na nějaký film, který je opravdu skvělý. Viděla jsem dost filmů, kde se vyskytoval Logan Lerman a musím konstatovat, že tento je nejlepší. Emma je prostě výborná herečka, k tomu není co jiného dodat. Ezra je zatím pro mě neznámý herec, který opravdu dobře hraje. Film je o prostém klukovi, který je outsider a chce aspoň nějak zapadnout. Snad každý se takhle někdy cítil. A když máte kolem sebe opravdové přátelé, najednou si uvědomíe, že jste na správném místě. Dojemný příběh, který mě vždy rozpláče.

Voda pro slony (2011)

Robert Pattinson mě umí překvapit. Po Stmívání jsem ho zařadila, jako ten, co neumí hrát. Voda pro slony, ale změnil můj názor. Jde vidět, že s opravdu kvalitním filmem umí hrát i "upír". Reese byla jako vždy bezvadná. Francis odvedl znovu vynikající práci, při které mi slzy tekly proudem.

La cara oculta (2011)

Už jsem dlouho neviděla nic tak bezvadného. Určitě ale doporučuji se nedívat na žádné fotky nebo trailer. Potom by to nebylo žádné překvápko, jako pro mě. Možná i proto, že jsem nic netušila, jsem z toho unešená. A ve španělštině se na to podívat je lepší, než kdyby to bylo česky. I když španělštině vůbec nerozumím.

V zajetí démonů (2013)

James Wan je fakt borec. Super strašidelná atmosféra, nic až tak přehnaného. Prostě kvalitní horor, kterých je natočeno málo. Začátek byl lehký úvod, ale prostřední část byla nejlepší. Bohužel konec mi přišel moc rychlý. Stalo se toho až moc za pár minut. Takže možná zkrátit začátek a prodloužit konec a bylo by to perfektní. I tak tento film velice doporučuji.

Vévodkyně (2008)

Být v té době chudá a nebo bohatá dívka? Bylo by to těžké rozhodování. Vévodkyně byla silná žena, která jako každá matka dá přednost dětem, než sobě samotné. Matčina láska k dětem je ten největší. Krásný film plný životních rozhodování a velké lásky. Uchvacuje mě ještě více, že se takový příběh stal.

Emma (1996)

Když shlédnu takový film, hned bych chtěla mít stroj času a přemístit se tam. Bohužel to nejde, tak mi zbývají jen knížky a filmy. Musím uznat, že film vystihuje knížku. Komu se líbí, že muži jsou galantní a poslouchají ženy, tak to je film právě pro vás.

Kouzla filmových maskérů (2011) (pořad)

Možná mi vadí ty nadávky a pomluvy, jinak je to bezvadný pořad, se kterým můžeme nahlédnout do světa maskérů. Díky tomuto pořadu poznám i více americké kultovní filmy, které stojí za zhlédnutí.