Volný pád (2013)

Dost dobré. Velice zajímavý snímek. Hlavní hrdina asi nevěděl, že je na muže, zjistil to až poznal Kaye. No, jelikož měl ale přítelkyni, která čekala jeho dítě, je jasné, že se nemohl tak snadně rozhodnout. Takový malý fakt, že kdyby nebyla těhotná, už by to nemělo takový efekt.

Odpojit (2012)

Dost dobrý. Díky tomu můžeme vidět, jak facebook, či jiné podobné internetové stránky můžou být nebepečné. Ale i tak se tady nikdo nenajde, kdo by je přestal používat. Bezvadné zpracování, až na ten konec. Nápad úžasný.

Palo Alto (2013)

Cítím se směsící April a Emily. April neví pořádně, co dělat se svým životem, je velice milá, tichá. Emily jen chce, aby jí někdo miloval a nevyužíval. Líbilo se mi na konci, když řekla ne Teddovi. Jinak James Franco se parádně hodil do role. Je to škaredé, ale přesně takhle si ho představuji. Konec,... ? Nemám ráda, když je příběh takhle neuzavřený. Jinak to nebylo špatné.

Bound 3 (2013) (hudební videoklip)

Kdo nemá rád Kanye Západ, tenhle klip musí milovat. Viděla jsem to s kámoškami a smály jsme se, jako bychom byly zhulené. Prostě nádhera.

Marley a já (2008)

Je to velice normální, příjemný, romantický, komediální film. Ti co mají rádi psi, tak tento musí film milovat. A ti co nemají, tak stejně tento film musí milovat. Vždyť je takový ňuňatý. A není to typ filmu, kde je všechno super a tak. Je to o životě, takže se vždy na tento film ráda podívám.

Americký sniper (2014)

Clint Eastwood je bevzadný režisér. Bradley Cooper, podle mě jeho druhý nejlepší výkon, který kdy hrál. Film byl zajímavý. Díky tomu, že jsem měla bratrance v Íráku (který přežil) tak chápu, že je těžké se vrátit do "normálního" života. Strašně se mi líbil ten přestup, jak se začal měnit. Možná jediné, co se mi nelíbí, je jak tam vyzdvyhují Ameriku. Bojovat za vlast, ale to jsou typičtí Američané. Je to na pomezí 4 a 5 * ale více se blíží k té 5*.

Znamení (2002)

Viděla jsem to asi, když mi bylo 12. A bylo to taky naposled. Nevydržím u něho ani 10 sekund, protože mám z něho hrůzu. Takže asi takhle správný horor má vypadat.

Magická posedlost (1998)

Nevím proč, ale mi se to prostě líbilo. Je to možná proto, že věřím v nadpřirozeno. Sice ne takové, ale něco tam bylo. Možná je to i proto, že jsem to viděla, když jsem byla menší. A něčím mě to zaujalo.

Transformers: Zánik (2014)

Už dost. Je to čím dál horší. Ani herecké obsazení se mi moc nelíbilo a to mám Marka ráda. Ale nebavilo mě to moc. To ty tři hvězdičky dávám za efekty a že někdy do byla docela sranda. Ale už to není ono.

Terapie láskou (2012)

Když jsem zjistila, že Terapie láskou je nominován na Oscara, tak jsem se dost divila, jak to, že takový film. Poté jsem ho uviděla a pochopila. A ani jsem se nedivila, že Jennifer vyhrála Oscara. Film je opravdu kombinací vtipu, smutku, romantiky a bláznovství. Každý se snad někdy cítí, že by měl skončit v blázinci. Nebo, že je naprosto divný. A jak to může dopadnou, když se tito dva rozdílný a přitom stejní se skamarádí?