One Direction 3D: This Is Us (2013)

Nejsem žádná 1D fanynka. Na film mě přemluvila kamarádka, tak jsem šla. A ani nelituji. Samozřejmě, byl takový uřvaný, o ničem film, ale nasmála jsem se hodně. Opravdu hodně. Myslím, že tento film má fanynky (nebo ostatní ) rozesmát. Vyšší smysl to nemělo.

jOBS (2013)

Upřímně, čekala jsem od toho víc. Ať už se kdokoliv (i já) nevyzná v počítačích, Apple je známý všude, a proto jsem čekala velkofilm, který by mě tak uchvátil, že bych nebyla schopná se odtrhnout. Bohužel se to nestalo. Nemůžu říct, že to byl špatný film, ale co se týče námětu a režie by mohl být lépe vypracovaný. Když někdo chce natočit film podle skutečné události, který se odehrává několik let a takového rozměru, nemůže trvat 2 hodiny. Vše totiž vysvětlili jen polovičatě. Ale na druhou stranu, jsem ráda, že jsem tento film viděla, protože jsem se dozvěděla více informací o Applu.

Nespoutaný Django (2012)

Nový, moderní western, který má myšlenku a udržuje si ji po celou dobu. Bezvadné filmové zpracování. Úžasné herecké a režisérské výkony. Není, co jiného dodat. Dokonalost sama.