Strážci Galaxie (2014)

Čekala jsem, že to bude něco suprového, ale až tak?! Bylo to pěkné, zábavné a trošičku i romantické. Hudba, skvělá, bylo fajn si poslechnout staré pecky. Rocket byl ňuňík. Chris,.. ten je sexy.

Spisovatelé (2012)

Velice krásný, odpočinkový film. Lily Colins snad nikdy nepochopím, je to herečka, kterou upřímně nemám ráda (protože podle mě neumí hrát a dostala se do byznysu jen díky tatínkovi) ale tady to zvládla velice dobře a musím jí pochválit. Logan, toho mám prostě ráda. On je dobrý mladý herec. A strašně pěkný. A samostatný film: sice se na něj asi už nepodívám, ale jsem ráda, že jsem ho viděla. Možná to je díky i tomu, že psaní je jedna z mých vášní. (Jen se vždy musím přinutit, ale jak začnu, tak neumím přestat)

Nebe existuje (2014)

Přiznám se. Jsem věřící. Nejsem fanatik, ale jsou věci, na které silně věřím. Jsou věci, které mi přijdou docela "divné". Ale není špatné věřit v Boha. Každý v něco věří. Buď je to rodina, láska, přátelství. Víra, je téma tohoto filmu. Není tady ale jen víra v Boha, ale také, zda věřit tomu klučinovi, či ne. Já osobně mu věřím, že tohle zažil. Sice dětská mysl je úžasná a kreativní, ale některé věci si nemohl vymyslet. Možná mě tento film zasáhl víc, než nevěřící. Ale mě to nevadí. Sice některé části byli pro mě trošičku nudné, ale nebylo to špatné. Bylo to opravdu pěkné. Je hezké vidět, jak dětská mysl pracuje.

Někdo to rád horké (1959)

Když jsem byla menší, neměla jsem ráda staré, černobílé filmy. Poté jsem zhlédla Někdo to rád horké a řekla jsem si, že takový film je naprosto bomba. Dnešní komedie mě neumí tak rozesmát, jako tento snímek. Od začátku, až do samého konce je naprosto perfektní. A ti, kteří tento film viděli, vždy budou znát větu: Nikdo není dokonalý. Díky této větě, jsem se smála ještě 5 minut po konci filmu.

Snídaně u Tiffanyho (1961)

Nechápu, že mi trvalo tak dlouho, než jsem se podívala na tento film. Audrey byla naprosto famózní, tak éterická. Prostě nádhera. Snad každý se může vidět v této postavě. Tento film umí rozesmát, ale také i rozplakat. Není co jiného k tomu dodat.

96 hodin: Zúčtování (2014)

S kamarádkami jsme se rozhodovali, na jaký film půjdeme. Nakonec jsme se rozhodli pro tento. Jsem ráda, že jsem to viděla, ale nevím, jestli to stálo za to zaplatit v kině. Hned na začátku jsem se zarazila u hudby, takže už jsem věděla, že to nebudu hodnotit na 5* postupem filmu se to snížilo až na 3. O proti prvního dílu je to slabota. Doufám, že už nebude další díl. Liam je bezvadný herec a neměl by se "zahazovat" s tímhle průměrem.

Need for Speed (2014)

No přišlo mi to takové nemastné neslané. Skoro od začátku už víte jaký bude konec. Ale díky Aaronovi to nebylo špatné. Znám lepší filmy na tohle téma, ale vidět taková auta. Ola la la. I když tomu nerozumím, umím je velice ocenit.

Přátelé (1994) (seriál)

Nejlepší z nejlepších. Přátelé mě vždy rozesmějí a rozpláčou. Nejlepší seriál všech dob. Nejlepší na odreagování. Přátelé jsem viděla více, než 10x a asi 2x v originále a nikdy mě neomrzí. Mohla bych si je pouštět pořád dokola a stále je milovala.

Velký Gatsby (2013)

Leo je můj oblíbenec, Carey je opravdu zajímavá herečka, kterou mám čím dál více ráda, Elizabeth byla v podání Jordan překvapující. Snímek, který chytne za srdce a nepustí. Příběh velké lásky, která skončí,... Všem určitě doporučuji.