• Thriller

Flight of the Living Dead: Outbreak on a Plane (2007)

V letadle Boeing 747 trasy z Los Angeles do Paříže, bláznivý vědec CIA dr. Lucas Thorp pašuje tělo, které je nakaženo geneticky zmutovaným virem. Během turbulence dojde k vypuštění hrůzného virusu ven. Paluba letadla je atakována skupinkou nebezpečných zombií. Ti následně obsadí letadlo plné ustrašených cestujících. ++++++++++++++ Film se mi líbil, masky zombíků byly skvělé. Efekty taky ušly. Prostě a jasně : "dalo se na to dívat"!

Páter Thomas (1980)

V 80 - tých letech to byl film s velkým "F". Dnes se na to nedá koukat. Otřesné herecké výkony, příšerná hudba, nudný film. 3 hvězdičky dávám za to, že jsem se jako dítě tohoto horroru bál!

Grim Reaper (2007) odpad!

Začalo to slibně : NEHODA - NEMOCNICE - BLÁZINEC - SMRT... Pak to ale začlo : PŘEDSTAVA - SEN - REALITA, PŘEDSTAVA - SEN - REALITA..... a hlavně ZMATEK. A o co šlo? Barová tanečnice jde z práce domů, srazí ji taxík, ocitne se v nemocnici, vidí smrťáka, probudí se v blázinci. Nikdo neví jak se tam dostala, proč? V blázinci je asi 6 lidí + ředitel. Všichni vidí smrťáka. Po hodině se dozvíte, že ředitel podepsal pakt se smrťákem, kde mu slibuje, že mu bude dodávat duše. Co dostane za odměnu? Jako silný kuřák, mající rakovinu, bude žít! Kdo je do blázince dodává? Jeho manželka je vrchní sestrou v nemocnici a tak každý, kdo přežije nehodu, je dodán do blázince. A tak začíná bezduchá honička. No spíše chodička. Smrťák se šourá, lidi ječí a postupně se schovávají. Pokud čekáte drastické záběry, nebo stříkance krve, tak jste na omylu. Film je přístupný od 15 let a taky to podle toho vypadá. Když tne kosou, je záběr na stěnu či na jeho stín. A napětí? Napětí není žádné, spíše je to komedie a herecké role jsou opravdu hrozné! Tento film neřadím do kategorie BÉČKO ale ZETKO!!!! Otřesný film!!! Když jsem viděl hodnocení Poláků - 2 body z 10, nevěřil jsem tomu. Přece nemůže být smrťák tak hrozný???? BYL a ještě hroznější, dávám mu 1 bod, za pěkný obal DVD.

Prázdniny (2006)

Skvělé herečky - Cameron Diaz prostě miluji! Romantika, zábava,..... film, který se Vám určitě zapíše do paměti. A scénka s telefonem, kdy Kate Winslet zároveň mluví s Cameron Diaz a s Jude Lawem je mistrovská. Málem jsem si smíchy ucvrnkl do kalhotek :-)

Taková normální rodinka (1971) (seriál)

Jsem rád, že tento seriál vyšel na DVD. Opět mne po letech nezklamal. Herečky Medřická a Rosůlková jsou hvězdy. Seriál patří mezi nejlepší čeké seriály!

Norbit (2007)

Dávám 2 ** za masku, protože Rasputia byla skvělá. Opravdu vypadala přirozeně a nikdy by mne nenapadlo, že ji hraje Eddie Murphy. Co se týče filmu alias komedie.... zasmál jsem se asi jen jednou a to, když Rasputia byla ve vodním centru na skluzavce. Film je na jedno podívání a to s přestávkami, jelikož se táhne a je dost nudný! Do kina bych na to rozhodně nešel!

Žena za pultem (1977) (seriál)

Perfektní seriál a já jsem šťastný, že ho mám na DVD. Už jsem ho viděl asi 10 x a klidně se ještě 10 x kouknu. Špičkový herci, Jiřinka Švorcová je fantastická + humor, prostředí .... prostě super zábava! Seriál mého dětsví - seriál mého života :-) Seriál měl obrovský úspěch v okolních státech. Když se v Polsku zeptám přátel, co znají z českých filmů, tak vždycky slyším odpověď "Jižinku z "Kobiety za ladą " (Žena za pultem) a Pod jednym dachem(Chalupáři)

Černé Vánoce (2006)

Film se mi líbíl. Ani chvíli jsem se nenudil. Akce už od počátku. Matka s cigaretou v hubě, je snad nejodpornější z celého filmu.Vyvražďovačky jsou fakt úžasné a to vydloubávání očí a následné jejich pojídání je dost odporné. Holky jsou pěkné a umí ječet. Američané si dost potrpí na Vánoce a tak by mne zajímalo, kolik lidi přišlo na premiéru filmu dne 15.12.2006 :-)

Osudový dotek 2 (2006)

Jelikož se mi líbila jednička, sehnal jsem si dvojku. Co říci. Byl jsem zklamán. Bylo to takové zmatečné. Méně napínavé, a člověk, který neviděl jedničku, vůbec neví o co jde. Tak jako to bylo s mou sestrou. Nechápala a nechápe dodnes.

Prokletí domu slunečnic (2007)

Zaujala mne upoutávka na tento horror, kde se říkalo, že duchové nemusejí strašit pouze v noci, ale také přes den. A že většina akcí se děje uprostřed slunečného dne! Tak jsem si říkal, že to musím vidět! ++++++++++++++++++++ A můj dojem ? Skvělé herecké obsazení, pěkné prostředí, slunečnicové pole, starý dům, temný sklep...... až na konci se dozvíte, že ti duchové nejsou zlí, ba naopak varují vás před neštěstím. Filmu nechybí napětí, efekty a zvuk je opravdu na úrovni. jednou větou : "Jsem rád, že jsem ten film viděl"! A všem ho doporučuji!