• Thriller

Queer as Folk (2000) (seriál)

Ty discotéky v tom seriálu jsou super! Hned bych si zatacoval :-)

Znamení ve zdi (2002)

Film mne docela zaujal. Transsexuál tomu dodal humor. Ponurá vězeňská cela, čtyři spolubydlící - retardovaný pošuk, který si nachává uřezávat prsty jen proto, aby se dostal na marodku. Transsexuál, který si hraje na jeho mamku a dokonce ho i kojí svými silikonovými prsy, postarší intelektuál, který se nechává transsexuálem obdělávat zezadu. Člověk by řekl, že to spíše bude naopak.... No a jeden vcelku normální chlápek a do toho nadpřirozené úkazy a smrt. To lámání kostí tomu retardovanému pošuku bylo skvělé (pozn. autora).

Fantozzi (1975)

Dalo se na to koukat, trošku mne mrzelo, že paní Pinu, (manželku Fantozziho) hrála jiná herečka než v ostatních dílech, ale tahle byla taky hrozná :-) Fantozzi je oddychový film a snažím se nyní získat všechny díly. Škoda jen, že k dílu FANTOZZI a DRÁCULA nemohu sehnat titulky.

Velkej biják (2007) odpad!

Parodie na filmy to je, ale komedie??? Ani náhodou. Nezasmál jsem se ani jednou, no přiznám se, trošku jsem se zasmál nepovedeným scénám odvysílaných za titulkami. Je to ale hrozný film, byla to ztrata času a pokud bych na to šel do kina asi bych zabil uvaděčku.

Parfém: Příběh vraha (2006)

Skvělý + trošku zvrácený film a těch 147 minut jsem se opravdu nenudil. Škoda jen, že já nemám taky takový parfém :-( Film rozhodně doporučuji.

300: Bitva u Thermopyl (2006)

Jednu hvězdičku za počítačovou grafiku. Jinak nuda, nuda, a ještě jednou nuda! Pohádka pro malé děti, potom ovšem nechápu, proč je tahle slátanina nevhodná do 18 let???? Nemám rád historické filmy, ale např. na film "Alexadr" se dalo dívat. Jsem rád, že jsem na to nešel do kina a že jsem v klidu mohl DVD vypnout a mohl tak pustit něco jiného.

Infekce (2004) odpad!

Zmatečný příběh o neprosperující nemocnici a neschopných lékařích. A s horrorem to nemá nic společného, to je prostě realita! Když jsem film pustil, má sestra se zvedla a řekla, že se nebude dívat na ty japonské opice. A měla pravdu. Opět se mi potvrdilo to, že japonské filmy stojí za H---O! Už nikdy více japonský horror a já se jen divím, že společnost MAGICBOX tuto slátaninu nadabovala!

Dreamgirls (2006)

Nemám rád filmy, kde hrají jen negři. Filmu dávám 3 hvězdičky, ale podle mne by mohl být "Dreamgirls" méně uječený!

Brazilský masakr (2006)

Mohlo to být více drastičtější, ale zřejmě byl film určen pro širokou veřejnost. Prostředí - brazilská příroda byla skvělá, výběr herců se taky povedl. A já už vím, kam nemám jezdit Slovensko (HOSTEL), Rumunsko (ILS), Brazílie (TURISTAS), Francie (CALVAIRE), Maďarsko (SEVERANCE), Texas (Texaský masakr motorovou pilou).... atd. Nejlepší, je "zůstat doma"!

Ils (2006)

Po shlédnutí tohoto filmu jsem si přísahal, že do Rumunska už nikdy nepojedu. A zvláště, když film byl natočen podle skutečné události. Musím uznat, že chvílemi jsem se i bál. Hlavně v okamžiku, kdy ta parta grázlů naháněli tu ženu v tom kanále. Film se mi moc líbil a já jsem se jen opět usvědčil v tom, že na dovolenou do zahraničí pojedu jen s kulometem!