• Thriller

Saw 3 (2006)

SAW III na mne už tolik nezapůsobil, celkově to byla nuda. Žádné napětí a nepřipadá mi to jako horror. Spíše se to řadí mezi drama. ++++++++++++++++++++ PRO MILOVNÍKY HORRORU DOPORUČUJI FILM VE STYLU SAW - jmenuje se "ARE YOU SCARED?" je z roku 2006 a je to bomba. Už dlouho jsem neviděl tak skvělý a drastický film! DOPORUČUJI :-)

Zombi 2 (1979)

Nechal jsem se nachytat a koupil jsem si DVD originál! Já naivní blázen, jsem si myslel, že to bude extra film, jelikož všichni popisovali zážitek - boj zombii se žralokem. Bohužel, mne se ta scéna vůbec nelíbila a spíše to na mne působilo jako pořad z ANIMAL PLANET. Jediné, co se mi na tom filmu líbilo, bylo pomalé vrážení klacku do oka! To bylo suprový! Mám rád filmy se zombii, ale tohle mi spíše připadalo jako pohádka pro děti.

Prázdniny pana Beana (2007) odpad!

Mr. Beana mám rád. Proto jsem se potěšil, že je celovečerní film. Vypadalo to slibně. Trampoty Mr. Beana během cestování. Naladil jsem se a spustil film. BOŽE - "TO BYLA HOVADINA". Ségra u toho zaspávala a já se nezasmál ani jednou!!! Nechápu, jak někdo na to může jít do kina??? Já bych tam asi všechny povraždil. Ve filmu není nic nového! Mr. Bean se opakuje a opakuje.... Tento film nedoporučuji - pokud se chcete zasmát, pusťte si raději Cameron Diaz ve filmu "THE HOLIDAY""!

Tady se nedá žít (2003) (seriál)

EXCELENTNÍ - SKVĚLÉ - VTIPNÉ : Perfektní seriál - už dlouho jsem se takhle nezasmál. Typické příběhy ze života a barák jako každý jiný.

The Gravedancers (2006)

Skvělý horror + skvělé triky + sympatičtí herci. Film se opravdu povedl. Skupince přátel umře při nehodě přítel. Oni se s ním rozloučí tak, že v noci zajdou na hřbitov, kde je pochovaný. Načnou chlast a na hrobě najdou vzkaz, kde je psáno, že mají smrt oslavovat tak, že zatančí na hrobech. Spustí hudbu a začnou tančit, bohužel každý tančí na hrobě nějkého vyvrhele. Kletba říká, že do měsíce zemřou. A tak začíná boj mezi živými a mrtvými. ZALÍBILO SE MI MOTTO FIMU : "NEŽ ZAČNEŠ TANČIT NA HROBĚ, NEJDŘÍV SI ZJISTI, KDO V NĚM LEŽÍ" To by mohlo být motto mého života :-)

Uneseni (2006) odpad!

Bože to byla hovadina! To byl horror???? Jo, drásalo mi to nervy, ale těmi blbými dialogy. To musel být ale levný film. Pár nezajímavých herců, ve dvou místnostech. Sorry, ve třech, zapomněl jsem na zádchod! A ten mimozemšťan vypadal jako hobbit. Prostě akce žádná, napětí na nule, pouze kecy, kecy a kecy! FILM zásadnbě NEDOPORUČUJI!

Penny se bojí (2006)

HORROR to je fakt napínavý, to musím uznat! Celou dobu jsem přemýšlel, zda je ten psychopat žena nebo muž. Rysy a postava jako chlap, ale dlouhé nehty a křičí jako ženská! Jinak holka, uzavřená v autě, nemohoucí ven, ke všemu trpící fóbií z aut, z důsledku havárie, při které zemřeli její rodiče. Mimochodem, to matčině krvácení z krku bylo skvělé. Sestra zrovna jedla a div se nepozvracela :-) Trošku mne naštval ten konec. Pokud by bylo pokračování, tak s takovým koncem souhlasím. teď ale mohu jen přemýšlet, zda ten psychopat zabil toho řidiče, zda zabil i Penny, nebo zda jen zabil řidiče a Penny ho přejela, nebo jestli Penny ujela.... možností je spoustu.

Zlo přichází z hlubin (2005)

Zatopené město plných ohavných zrůd...... začátek fakt dobrý. později některé triky bylyk smíchu. Mohli bychom je porovnat k filmům z 80 let. Pak ale pomaličku začala praskat přehrada a já se těšil, že to bude katastrofická podívaná. Bohužel, přehrada nakonec nepukla. Mně ale puklo srdce! :-(

Unrest (2006)

Pitevní horrory mne vždycky fascinovaly. Opravdu, obdivuji lidi, kteří se pitvou zabývají. Otázkou je, zda bych se s nimi bavil, natož jim podal ruku. Zpočátku je horror dobře natočen. Je cítit strach a napětí, ten konec byl ale trapný a shodli jsme se na tom, že to byl spíše průměrný film.

Stopař (2007)

Skvělý film, vynikající zvukové efekty, dobrý výběr herců. s filmem jsem byl velice spokojen a určitě jsem se pobavil! DOPORUČUJI!