Arizona Dream (1993)

S tímto filmem sem se doslova minul. Nemůžu ho ohodnotit jako odpad, ale po shlédnutí pro mě nemá absolutně žádnou cenu. Hodnotit herecky ale nemůžu, musel bych dát plný počet.

Líbat nevěstu zakázáno (2011)

Bláznivá komedie, u které jsem se mnohdy neubránil smíchu. Nicméně, i když mě dost láká ohodnotit malinko lépe (obzvláště pod vlivem Katharine McPhee), nakonec musím zůstat na původních hvězdičkách.

Amazing Spider-Man 2 (2014)

Je až k neuvěření, jak strašně moc lze zmršit tak výborně rozjetý film. Znovu rozpracované téma Spiderman mělo jak v prvním, tak i v tomto díle suverénně našlápnuto k natočení alespoň 5ti dílné série, která by měla šmrnc a byla obrovským diváckým tahákem. A co z toho zbylo ??

Zběsilost v srdci (1990)

Někdy je dobré připomenout si, jak vypadá šílený film, abychom dokázali správně ohodnotit ten dobrý.

Město andělů (1998)

Očekávání bylo veliké, zklamání bohužel rovněž. Unylý film s vleklým dějem, který snad jen Cage s Ryan zachránili před úplným propadákem .. bohužel.

Tajemná řeka (2003)

Musel jsem se hodně přemáhat, abych alespoň za dobré herecké výkony dal nějaké hvězdy. Obsahově je však tento film absolutní hnus. Rozhodně nedoporučuji !

Život Davida Galea (2003)

Jak těžce se hodnotí film, který je parádně natočený, herecky výborně obsazený i zahraný, pokud ho vidíte poprvé nemůžete od něj napětím odtrhnout oči .... ale na konci nemůžete jinak než konstatovat, že už ho v životě nechcete vidět ? Mně tedy velice veeelice obtížně.

Poslední eskorta (1973)

Film, u kterého jsem se vyloženě nudil. Zdlouhavé, skoro o ničem. Konec téměř nijaký. Samozřejmě Jack Nicholson vynikající a za jeho herecký výkon bych nejradši hodnotil lépe, ale .... jeden herec to prostě utáhnout nemůže.

Krvavá stopa (2002)

Film s tradiční zápletkou, avšak s originálními nápady na dějové zpestření. Jako obvykle se Clint v hlavní roli ani v nejmenším neztratil, horší to bohužel bylo u ostatních herců (především kolegové od policie). Tempo vleklé, hudba nijaká. Konec taky vůbec nenadchne, zakončení mi přijde celkem umělé. Zkrátka...těžké hodnocení, velice těžké.

Drsný časy (2005)

Přesvědčivě zahraný film s perfektním výkonem Balea i kámoše Rodrígueze. S ohledem na oba herce, celkový dojem, věrohodnost i poutavost rozhodně doporučuji každému ke shlédnutí. Nicméně si ale nemůžu pomoct, a musím doplnit ještě konečný status "jednou a už nikdy víc".