Až kulky doletí (2010) odpad!

Dúfal som niečo lepšie, ale toto u mňa nula bodov.

Válka gangů (1999)

dovolím si povedať že mnou najoblubenejší film s Markom. Možno i najlepší.

Pravda o Charliem (2002)

ako to ma hnusný obal filmu, tak hnusné to i je.

Na život a na smrt (2013)

prvých 30 minut postrihať...nehovoriac o tom že stačilo zmeniť jedno rozhodnutie, a ani film by nemuseli natáčať :D...priebeh vcelku uveriteľný, ale už ku koncu to chytilo klasický americký pátos že prežijeme všetko, všetky gulky mimo i v tele, a aj tak statočne umrieme. Niekedy sa zbraň povaľovala uplne inde, a o sekundu v rukách herca že WTF logika ??... Neviem, proste americká hatlanina ako si uctiť vojakov pojatá s príliš dlhou metrážou. Smutné to bolo, to je fakt. Jediný Ben Foster to z celého filmu zachraňoval hláškami,a Wahlberg ten mal už dávno skecnúť ako prvý.

Low Winter Sun (2013) (seriál)

Pochmúrne, dlhé, zápletkovo čitateľné, ale aj napriek tomu to zamotávajú a motajú, a Mark Strong to uťahá celé za všetkých. A aj hudba.

Maverick (1994)

Stará dobrá klasika.

Moje letní prázdniny (2012)

Vtipné, šikovné, s dávkou dobrej muziky od začiatku po koniec, minutáž k scenáru akurátna. niet čo vytýkať.

Na hraně temnoty (2010)

Po dlhej dobe na scéne akčný Mel, film zanechal strašne silný dojem, ale neodporúčam pozerať raz za rok, ale raz za rok a pol, aby atmosféra a celkový dojem znovu netrpel. Drsné, akčné, i ked po stránkach scenáru a zmyslu filmu to mohlo byť lepšie.

TRON: Legacy 3D (2010)

desing, soundtrack, akcia, na remake vcelku dobrý počín

Thor (2011)

Efekty, napätie, herci. Týýý vole, to Jo. najlepší výkon pre Idrisa Elbu.