Můj otec je šílenec (2012)

Ako scenár trošku prichytený za nohy, niektoré reakcie totálne umelé, ale ja toho Sandlera zbožnujem, a preto na niektorých scenach som sa šuľaľ. Pán IceVanilla tomu dodal další šmrnc, a tak sa z komedie stala fakt komédia. Len buran Sandler už trošku mu tá rola nesedí čím je starší. Skvelý hudobný doprovod, niektoré gagy budú nezabudnuteľné, Fontánka, alebo turk či kerý to národovec s brokovnicou behajúci. Príliš vela buranstva. Niekoho to odradí. Ale ja dávam 79 percent.

Kurýr (2012) (seriál)

Frank Martin aka Chris Vance znie dobre, akcia ako tak sa dá, humoru tu moc niet, sceny s autíčkom sa dajú. Celé dokopy je to ale nudné, ale prihliadiac na erotiku, akciu, autá,a slečny na plátne, plus ten prizvuk fishermana z PrisonBreaku to vyplulo 41 percent, ale po 8časti to už zaačal byť des.

London (2005)

Tento film bol vzláštny. Celkovo bol robený inak. Jason s vlasmi a ako inteligent niekedy nejde dokopy, ale jeho monolog o sexuálnosti stál za to. Zaujimavo robený film.

Crazy Joe (2013)

Je smutné ako názvy HummingBird ( kolibrík ) a Redemption ( vykúpenie ) oficiálne preložili ako Crazy Joe ? ( wtf ? ). K filmu, nie je to klasická akčná nadupaná vec s Jasonom, ale taká pomaľšia, lásky plnejšia vec, kde príbeh vítazí nad akciou, a spoločne s humorom, a hudbou je to taký klídek pre Jasona a jeho aktivitu. Stále nechápem ako sa angličtina prekladá do angličtiny. ( due date to Deadline , a vela je ich takých ). Ale tu preložiť hlavný názov, jak 1ý či 2hý do crazy joe, absolútne mení hodnotu názvu. Totálne.

Rivalové (1996)

Pre mna srdcovečka od Adama. Niektoré sceny prehnané, napríklad koniec, ale celkovo to budí fakt príjemný oddychový dojem. Gagy stoja za to, Steve tu zase hrá. Najlepšia je golfová scena pri stahovaní z domu.

Střelený (1996)

Co sa týka scenára, nič moc. Co sa týka gagov , tu už je reč o vtipných dialogov. Co sa týka akcie, zápletky a krimi, nejak ma to nebralo. Ale aj tak nikdy nič netromfne jeden z naj scen od Adama...ked sa rozprávajú s policajtom ako sa ide do DIsneylandu :D....DIsneylaaaaaaaaaaaand, vždy si z tej sceny robím srandu, a to je presne to čo to ponuka, Srandu, ked sa vynechajú tie okolité hlúposti popritom. shooting and stufss.

Velký táta (1999)

Tento film bude pre mňa vždy srdcovka. Ako dieťa, ako dospelý, a aj ako starý, vždy mi tento film pripomenie úsmev, radosť, a zo smútku a depresíí ma pozdvihne. Neviem čím to je, ale tento film je jeden z najlepších od Adama. Videné 10000krát, vždy to má tú istú iskru. Vždy je život krajší, a plny možností po zhliadnutí. Je to moja aura. Mám pocit že Steve Buscemi hrá všade kde Adam :D

Trestná lavice (2005)

Film si bere koncept z anglického Mean Machine s Vinnie Jonesom, v anglickom futbale. Obidve ale majú hlavneho predstavitela charizmáka ktorý to vie utiahnuť. Samozrejme že anglická verzia bola lepšia, ale aj pri tejto sa dá nasmiať.

Machři (2010)

Rozhodne postaviť všetkých komikov súčasnosti do jedného filmu nie je dobrý nápad, kvoli tomu že priestoru pre každého je pomenej, ale v tomto filme to bolo ako tak správne zosynchronizované. Kedže som veľký fanda Adama, tak sa mi film ľúbil, bol robený tak typicky pre rodinky, ale gagy mali efektivitu na usmev na mojej tvári.

Zkus mě rozesmát (2011)

Adama proste žeru, a tento kúsok má všetko v sebe čo treba mať. Humor, akcia, hudba. Nieť čo dodať. Really funny.