Malý Sheldon - Posmání a bezvýhradný souhlas vládní instituce (2021) (epizoda)

Príbeh: Z daňového úradu príde nedoplatok čo jasne svedčí o tom, že Sheldon niekde v daňovom priznaní urobil chybu. Čo Sheldon berie ako útok na svoju integritu. Babka s jej novým priateľom musia podstúpiť romantickú kolonoskopiu. Prevedenie: Sheldonova linka bola úžasná ale linka s babkou to celé ťahala ku dnu. 76%

Dark - Nekonečný cyklus (2019) (epizoda)

Príbeh: Jonas sa vracia do bodu, kedy sa má zabiť jeho otec a pokúsi sa tomu zabrániť. Popri tom ale zmení udalosti tým, že pobozká Marthu a tým predurčí osud svojho mladšieho ja. Nakoniec nevyjde Adamov plán lebo Jonasa navštívi Caludia a všetko mu vysvetlí aj z druhej strany. Prevedenie: Veľmi ťažko sa mi píše komentár k tomuto seriálu, lebo je to dokonalo prepletené a na popis všetkých udalostí by som potreboval asi celú knihu. Ale za mňa ide o excelentnú prácu najmä človeka, čo toto dokázal vymyslieť. 98%

Dva a půl chlapa - Obročnice pana McGluea (2007) (epizoda)

Príbeh: Charlie v opitosti sľúbi Alanovi, že sa Jakom naučí na referát. Namiesto toho ho berie na dostihy kde Jake vyhrá nemalé peniaze. Obaja majú ale rozdielny názor ako by s nimi mal naložiť. Alan zatiaľ čaká na vybavenie vodičského preukazu. Prevedenie: Niečo mi na tej časti nesedelo. Mala síce humor ale nebol to taký klasický humor z tohto seriálu. Jake sa mi javil ako debilko ale nie tak ako vždy ale proste inak. Nebavil som sa ako inokedy. 78%

Dva a půl chlapa - Zhulenej, namazanej a krásnej (2007) (epizoda)

Príbeh: Alan privedie domov kamaráta zo školy a majú k sebe evidentne blízko čo sa nepáči Charliemu. Veci skomplikuje aj fakt, že George je gay. Obaja bratia začnú pochybovať o svojej orientácií. Ale Jake je v tomto smere nezlomný a stačí mu jahodový lesk na pery. Prevedenie: Veľmi dobrý časť kde sa síce na pozadí udalostí pracuje humorne s homosexualitou ale nijako to neuráža túto etnickú skupinu. Práve naopak baví to diváka svojou originalitou. 95%

Vládcové nebes - Část druhá (2024) (epizoda)

Príbeh: Buck a Bucky konečne môžu po zmene velenia, vyletieť spolu do oblakov. Tentoraz je to misia na ponorkové kotvištia v Nórsku. Na palube lietadla ja prízvukovaná dôležitosť navigačného dôstojníka, ktorý tento raz síce so šťastím šťastne priviedol chlapcov domov. Prevedenie: Tento raz to nebolo také dramatické ako prvý diel ale zato sa nám trocha viac dolíšili postavy a už aj ja ako laik viem plus mínus o koho kedy ide. Emočne mi tam stále niečo chýba ale pevne verím, že sa dočkám a budem môcť dať aj vyššie hodnotenie. 75%

American Horror Story - Halloween 1/2 (2011) (epizoda)

Príbeh: Máme tu Halloween a to je doba kedy sa svety živých a mŕtvych môžu prepojiť. Na to aby sa dal dom predať potrebujú jeho nový majitelia pomoc dizajnérov. Nikto im ale nepovie, že už v dome pred tým bývali a čo ich postihlo. Susedkinu dcéru zrazí auto. Spálený záhadný muž si príde pýtať peniaze za mlčanie. A v neposlednej rade zazvoní na verande aj mŕtva milenka s úsmevom na perách. Prevedenie: Začína sa to trocha telenovelovatieť ale nakoľko som bol na tomto žánri odchovaný až tak moc mi to neprekáža. Čo mi ale prekáža, je absurdné chovanie otca rodiny ale to je asi v hororoch na jedno kopyto, že sa hlavný hrdinovia začnú chovať iracionálne. Inak všetko super. 87%

Dva a půl chlapa - Teta Myra nechodí často močit (2007) (epizoda)

Príbeh: Vzťah medzi Mayrou a Charliem naberá na obrátkach na na truc Judith ho pozýva ako svoj doprovod aj na svadbu. Zatiaľ čo sa Charlie celkom zaláskoval je Moyra na celkom inej strane tejto mileneckej barikády. Alan sa počas celej epizódy snaží o to aby Jake zostal čistý. Prevedenie: Obe dejové linky extrémne zábavné. Nemám absolútne čo vytknúť bavil som sa excelentne. 99%

Dva a půl chlapa - Úlisný jako Ken (2007) (epizoda)

Príbeh: Judith a Herb sa chystajú vstúpiť do sviatosti manželstva ale najviac to aj tak teší jej ex Alana, ktorý sa nadobro zbaví alimentov. Pri príležitosti odovzdania posledného šeku sa Charlie zoznámi s Herbovou sestrou a preskočí medzi nimi iskra. Prevedenie: Seriál dostal novú postavu, ktorá má celkom hĺbku a dokonalý inteligentný humor so štipkou sarkazmu, ktorý ja milujem. Navyše to vyzerá, že sa Charlie rúti do celkom vážneho vzťahu čo je dosť neobvyklé. 93%

Dva a půl chlapa - Na plakátech nikdy neprší (2007) (epizoda)

Príbeh: Jake sa stáva mužom a k izbe mladého dospievajúceho muža patria plagáty hambatých wrestleriek. To pripomína Alanovi, že už nie je malé dieťa a že čas neúprosne beží. Rozhodne sa preto navrhnúť Kandy, aby si urobili dieťa. nanešťastie ona akurát dostane rolu v kriminálnom seriály "Tvrdolíni" a musí jeho ponuke odolať a podpísať mu rozvod. Prevedenie: O čo bolo gro tejto časti komplikovanejšie a to som sa viac bavil. Ale Alan je troska aj bez toho aby ho niekto takto ponižoval a tento druh humoru nie je moc moja šálka kávy. 85%

Dva a půl chlapa - Moje rodina (2007) (epizoda)

Príbeh: Ewelyn ide na pohreb svojej kamarátky, ktorú ale nikto nemal rád a preto tam skoro nikto nebude. Alan s Charliem jej taktne poukázali na fakt, že jej pohreb zrejme skončí rovnako s čím sa ona sama nehodlá zmieriť a tak si nájde novú rodinu. Homosexuálny pár, ktorý vychováva malého Kórejca. Prevedenie: Nádherne humorná časť plná sarkastického humoru. Veci okolo pohrebov sú inak celkovou doménou tohoto seriálu a dosť ma bavia lebo sú na hrane únosnosti môjho humoru ale stále na tej lepšej strane. 92%