Dark - Bílý ďábel (2019) (epizoda)

Príbeh: Hanna berie veci do vlastných rúk a cestuje do minulosti za Ulrichom. Nakoniec nájde už iba chabý tieň muža ktorého milovala. Rozhodne sa zostať v roku 1954. Martha cíti Jonasovu prítomnosť a dozvedá sa identitu neznámeho muža v Hanninom dome. Klaudia sa snaží zachrániť otca ale jeho osud je už dopredu určený. Spája svoje sily s Jonasom ktorého po ňu poslalo jej staršie ja. Prevedenie: Začína sa to pekne zamotávať a o časovej slučke v súčasnosti vedia už soko všetci. To ale nie je najhoršie stroj času už tiež vedia používať skoro všetci až na ľudí, ktorý by to skutočne potrebovali. Zatiaľ si seriál drží veľmi vysoký štandard. 92%

Malý Sheldon - Druhé zázračné dítě a žhavé tipy pro plné rty (2021) (epizoda)

Príbeh: Sheldonova univerzita nájde Ďalšie výnimočné dieťa a je ním jeho odveká sokyňa Page. Tá mu ale namiesto nástupu znechutí jeho pohľad na školu. Marry potrebuje zmenu a chodí si pre rady do kaderníckeho salóna. Rodina sa o ňu bojí lebo začala znova používať šijací stroj. Prevedenie: Sheldonova prvá pusa bola na spadnutie. Ale nakoniec to schytali iba vlasy dobrosrdečnej Marry. 78%

Malý Sheldon - Virus, žal a svět plný možností (2021) (epizoda)

Príbeh: Sheldon tak túži po hre s vláčikmi na počítač, že si zoženie nelegálnu verziu, ktorá mu zavíruje počítač a príde o všetky dáta. Marry sa snaží pomôcť Brande prekonať odchod manžela a sama upadne do depresie. Chlapi strážia Billyho a prehovárajú mu do duše.  Prevedenie: Tento diel sa snaží byť na všetkých frontoch dojemný ale má iba malú výpovednú hodnotu nakoľko ani jedna dejová linka nejde do hĺbky a plantá sa iba na emočnom okraji ale to je hold osud krátkominutážnych sitkomov. 59%

Malý Sheldon - Posmání a bezvýhradný souhlas vládní instituce (2021) (epizoda)

Príbeh: Z daňového úradu príde nedoplatok čo jasne svedčí o tom, že Sheldon niekde v daňovom priznaní urobil chybu. Čo Sheldon berie ako útok na svoju integritu. Babka s jej novým priateľom musia podstúpiť romantickú kolonoskopiu. Prevedenie: Sheldonova linka bola úžasná ale linka s babkou to celé ťahala ku dnu. 76%

Dark - Nekonečný cyklus (2019) (epizoda)

Príbeh: Jonas sa vracia do bodu, kedy sa má zabiť jeho otec a pokúsi sa tomu zabrániť. Popri tom ale zmení udalosti tým, že pobozká Marthu a tým predurčí osud svojho mladšieho ja. Nakoniec nevyjde Adamov plán lebo Jonasa navštívi Caludia a všetko mu vysvetlí aj z druhej strany. Prevedenie: Veľmi ťažko sa mi píše komentár k tomuto seriálu, lebo je to dokonalo prepletené a na popis všetkých udalostí by som potreboval asi celú knihu. Ale za mňa ide o excelentnú prácu najmä človeka, čo toto dokázal vymyslieť. 98%

Dva a půl chlapa - Obročnice pana McGluea (2007) (epizoda)

Príbeh: Charlie v opitosti sľúbi Alanovi, že sa Jakom naučí na referát. Namiesto toho ho berie na dostihy kde Jake vyhrá nemalé peniaze. Obaja majú ale rozdielny názor ako by s nimi mal naložiť. Alan zatiaľ čaká na vybavenie vodičského preukazu. Prevedenie: Niečo mi na tej časti nesedelo. Mala síce humor ale nebol to taký klasický humor z tohto seriálu. Jake sa mi javil ako debilko ale nie tak ako vždy ale proste inak. Nebavil som sa ako inokedy. 78%

Dva a půl chlapa - Zhulenej, namazanej a krásnej (2007) (epizoda)

Príbeh: Alan privedie domov kamaráta zo školy a majú k sebe evidentne blízko čo sa nepáči Charliemu. Veci skomplikuje aj fakt, že George je gay. Obaja bratia začnú pochybovať o svojej orientácií. Ale Jake je v tomto smere nezlomný a stačí mu jahodový lesk na pery. Prevedenie: Veľmi dobrý časť kde sa síce na pozadí udalostí pracuje humorne s homosexualitou ale nijako to neuráža túto etnickú skupinu. Práve naopak baví to diváka svojou originalitou. 95%

Vládcové nebes - Část druhá (2024) (epizoda)

Príbeh: Buck a Bucky konečne môžu po zmene velenia, vyletieť spolu do oblakov. Tentoraz je to misia na ponorkové kotvištia v Nórsku. Na palube lietadla ja prízvukovaná dôležitosť navigačného dôstojníka, ktorý tento raz síce so šťastím šťastne priviedol chlapcov domov. Prevedenie: Tento raz to nebolo také dramatické ako prvý diel ale zato sa nám trocha viac dolíšili postavy a už aj ja ako laik viem plus mínus o koho kedy ide. Emočne mi tam stále niečo chýba ale pevne verím, že sa dočkám a budem môcť dať aj vyššie hodnotenie. 75%

American Horror Story - Halloween 1/2 (2011) (epizoda)

Príbeh: Máme tu Halloween a to je doba kedy sa svety živých a mŕtvych môžu prepojiť. Na to aby sa dal dom predať potrebujú jeho nový majitelia pomoc dizajnérov. Nikto im ale nepovie, že už v dome pred tým bývali a čo ich postihlo. Susedkinu dcéru zrazí auto. Spálený záhadný muž si príde pýtať peniaze za mlčanie. A v neposlednej rade zazvoní na verande aj mŕtva milenka s úsmevom na perách. Prevedenie: Začína sa to trocha telenovelovatieť ale nakoľko som bol na tomto žánri odchovaný až tak moc mi to neprekáža. Čo mi ale prekáža, je absurdné chovanie otca rodiny ale to je asi v hororoch na jedno kopyto, že sa hlavný hrdinovia začnú chovať iracionálne. Inak všetko super. 87%

Dva a půl chlapa - Teta Myra nechodí často močit (2007) (epizoda)

Príbeh: Vzťah medzi Mayrou a Charliem naberá na obrátkach na na truc Judith ho pozýva ako svoj doprovod aj na svadbu. Zatiaľ čo sa Charlie celkom zaláskoval je Moyra na celkom inej strane tejto mileneckej barikády. Alan sa počas celej epizódy snaží o to aby Jake zostal čistý. Prevedenie: Obe dejové linky extrémne zábavné. Nemám absolútne čo vytknúť bavil som sa excelentne. 99%

Časové pásmo bylo změněno