Get Christie Love! (1974) (TV film)

Neco mezi tv detektivkou a blaxploitationem, honicky v autech atd. V hlavni roli Teresa Graves jako akcni policistka.

Good Against Evil (1977) (TV film)

Hezka sedmdesatkova atmosfera, beckove zpracovani. Uplnej horor to neni, spis takovej napinavej film, rekl bych...

Murder Once Removed (1971) (TV film)

Slusna televizni detektivka z prostredi golfu, lekaru a jinych bohacu. Vyprava sice skromna, ale funkcni. Potesila puvabna Barbara Bain.

Ginger in the Morning (1974)

Me to proste svalo, mozna jsem na to jen nemel naladu, nevim. Je to takovy ten zfilmovany divadleni text, ktere byly v mode v 50.-70. letech, ale bohuzel ne kazdy autor je tak dobry, aby napsal Virginii Wolf... Trapne prehravani, klisovite postavy a nuda... Pokud chcete videt film o tom, jak si starsi chlapik privede domu mladou hippiesacku, pustte si Breezy, paradni film, ktery vznikl o rok drive. Pokud chete videt tenhle typ divadla jako zfilmovany kousek, pustte si Barefoot in the Park. Ten sice taky neni az takova pecka, ale alespon je tam Redford a Jane Fonda.

The Night They Took Miss Beautiful (1977) (TV film)

Nakonec vlastne docela zabavnej film. Samozrejme je to televizni becko se vsema neduhama, ktery k tomu patrej, ale docela to odsypa a holky jsou tam pekny (zdravime Victorii P.). Dej se toci kolem toho, ze zli unosci vedeni silenou zenou unesou letadlo s finalistkama Miss World, drzi je v zajeti a pozaduji vykupne. Nakonec prestrelka a happyend s ponaucenim. Tolik ve zkratce. Zni to pitome, ale porad jsem mel pocit, ze kdyby to vzal do ruky nejakej zkusenej filmar a nacpali do toho trosku vic penez, mohlo z toho bejt super akcni pulp becko (zdravime Tarantina)...

Double Nickels (1977)

Pekna sedmdesatkova atmosfera, auta a parta chlapiku co neco vymysleji a resi kolem aut. Pribeh neni az tak dulezity. Proste film o autech.

Lady Cocoa (1975)

Rekl bych, ze jde o slusne blaxploitation becko, tak jak ja si ho predstavuju. Nejlepsi je samozrejme Lola Falana, ktera je fakt stylove presna. Navic ji mam rad i jako zpevacku, takze ja byl spokojenej. Pribeh je takovy, ze Lola ma svedcit proti zlocincum, tak ji dva detektivove maji ohledat v nejakem hotelu, kam ji odvezou z vezeni/policie...zlocinci po ni jdou a chteji ji odstranit. Proste klasika.

Uranium Boom (1956)

Jedna hvezda za brunetu a jedna za blondynu. Jinak jde o nudne a prevazne konverzacni becko.

Krvavý les (1982)

Strasne nudne. Ma to pekny osmdesatkovy vizual, ale neda se to vydrzet. Slabe a nudne.

Sůl nad zlato (1982)

Ach jo. Rekl bych, ze tohle je klasicka ukazka toho, ze na silu to nejde. Super herci, super kostymy, lokace, kamera, vyprava, vsechno to melo. A stejne to stalo za starou belu. Cele je to totiz podivne nudne, muzika otravna a snada recyklovat Safrankovou z Tri orisku se taky nepovedla... Skoda.