Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně (2010) (seriál)

Dvě latentní lesbičky, co si to ještě nerozdaly. Zcela průměrný krimi seriál, který absolutně ničím nepřekvapuje. Navíc to paní Saše vůbec nežeru.

Raubíř Ralf (2012)

Od toho sklouznutí do uchylné cukrátkové země to šlo někam jinam, než bych chtěl, ale.........celý to bylo strašně příjemný, milý, hezký a místama fakt vtipný (no dobře těch míst tolik nebylo, třeba brejle byly ale dobrý).

Nepolapitelný virus (2000) (TV film)

Televizní průjem v akci. Je to napínavé, jak volná guma na trenclách mýho dědy. Druhou hvězdu dávám za tu srandovní schůzku, na které byli informováni zástupci města o očkování. Kolorovaní jedinci tam skvěle projevili svůj rasistický intelekt. Se divím, že to nevystřihli.

The Strawberry Blonde (1941)

Moc se stydím, ale nemůžu, fakt nemůžu dát víc jak tři. Jedna za film (je to trochu děs), druhá za Kegnyho a třetí za Olivii.

Dobrodružství Robina Hooda (1938)

Já vím, že Kapitán Erytrocyt je lepší, ale já prostě musím těch pět dát. Kdybych nedal, tak mě bude ve snech drandit a pak pronásledovat nějakej shemale.

Dallas (2012) (seriál)

Za starou gardu jedna hvězda. Nové ksichty = tupé štěkny a nagelovaný buzny (a ne, být buzna opravdu není normální)........jak říká Pohlreich: "Poďme se na to vysrat". Tahle "legenda" je mrtvá.

Umělec (2011)

Znesvěcení všech "kvalitních", černobílých, němých filmů. Kdo tomu dá pět, je magor a rád bych se seznámil s tím matrošem co hulí.

Rob (2012) (seriál)

Klasická dobrá zhovadilost od Šnajdra, které ale rychle dojde pára a má asi proto jen jednu sérii.

Let vetřelce (1991)

Co se stane, když do filmu vrazíte sexy Tomcaty? Máte skvělej film. A co se stane, když tam dáte bachratou A-6? Let vetřelce. Až budu starší a začnu se pochcávat dám to na tři z nostalgie (jestli si to teda budu pamatovat).

Boccaccio '70 (1962)

Skvělé herečky, skvělí režiséři, ale úroveň jednotlivých povídek trochu kolísá...... no, už jenom proto, že mám rád mlíko je to pořád na pět hvězd.