Bitva o planetu Terra 3D (2007)

Hnusná animace, hnusní lidi, hnusní emzáci. Nevěděl jsem, komu bych přál umřít dřív, jestli zdegenerovanýmu zbytku lidstva, nebo obyvatelům planety, co vypadali jak kříženci spermie a motolice. Na konci mohla bouchnout blízko nějaká supernova a asi bych i zatleskal. Dal bych možná i tři hvězdy, kdybych viděl ve 3D, ale bez toho je to jen **.

96 hodin: Odplata (2012)

Tak se děti pěkně posaďte a já vám povím pohádku. Je to o dědečkovi, který levou zadní nakope prdele bandě nasranejch šiptarů a vůbec se při tom nezpotí, dokáže dělat přednášky ze zeměpisu, i když všichni víme, že amerikánci jsou v tomhle totální tupci (no jo, on to vlastně četl v té knize nedávno), má v palici počítač protože všechno vypočítá, všude trefí a všechno najde (tady si z lidí, kteří někdy byli v Istanbulu vyloženě dělaj prdel), taky je to o pindě, která sice dvakrát rupla u zkoušek v autoškole, ale po Istanbulu se prohání v medvědovi manuálu jak Fittipaldi a do zatáček jede jak Chiron, dále o tom, jak si nekupovat iPhone, protože se vám skoro nikdy lidi nedovolaj a je to jen předražená hračka pro debílky, a nakonec, jak policajti v Istanbulu jezdí v odrbanejch Mirafiori (to jest FIAT!) a ochrana americké ambasády je horší než v nákupním středisku. // Film to není úplně špatnej, ale Liamovi to prostě už nežerete. Adekvátní hodnocení jsou tak dvě hvězdy (možná dva a půl), za Istanbul já dávám třetí (ale tu si prostě odečtěte).

Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

Je to dlouhý, je to přepatlaný digi efektama, až z toho bolí hlava, a je tam spousta blbejch, rádoby vtipnejch hovadin, které myslím do tohodle filmu nepatří. Nazdar (deset korun)

Únos lodi Achille Lauro (1990) (TV film)

A já dávám pět! Už jenom proto, aby si lidi dnes uvědomili, kdo je ksindl!!!

Stmívání (2008) odpad!

Ahojky, jak to jde? Jo, dobrý. Ty poslouchej, máš rád patizon? Nooo, já radši dýni hokaido. Hokaido? Jsi normální?! Dyť hokaido je taková, já nevím, taková ..... teplá. Sám seš teplej! Já že sem teplej?! Že tě kousnu zmetku!

Naboř a ujeď (2012)

Pane, kolik stojej ty nízkoprofilový gumy? Proč jako? No, já jako jestli maj někde v Lídlu akci, že je tady tak radostně smažíte. Chlapečku, to je frajeřina! A pane, kolik to jako vytáhne? No, má to 700 koní! No jo, ale kolik to vytáhne? Říkám, že to má 700 koní, seš snad hluchej?! Hluchej, to ne. Jen si myslím, že ta dvou a půl tunová ludra, co navíc potřebuje výztuhy z kolejnic na posílení tuhosti karoserie bude trochu neohrabaná. Ty debile, já ti ukážu neohrabaná, jen počkej!! Cvak, cvak. A kurva, kde mám motor?!

Dao Jian Xiao (2010)

Hodně moc magorácká podívaná. Tohle fakt není pro normálního diváka. Za moje obě vypoulené oči dám dvě hvězdy.

Ip Man 2 (2010)

Horší než jednička, ale Sammo se tentokrát vcelku snažil. I když zadrátkovanej lítací hroch v bitvě na stole byl trochu moc, přece jen čtyři za snahu a za dobrýho boxerskýho zmetka (ze země, která vás buď za zádama kamarádsky zaprodá, nebo vám pod pohrůžkou použití síli ukradne kus vaší země, ano, Junajtyd Kondoms).

Bojovníci WUSHU (2008)

Trapárna pro dětičky. Jako kdybych sledoval nějakej dementní, japonskej kreslenej film pro náctileté. Už chyběl jen Pikaču. Prostě Sammo neměl svůj den.