Doba ledová 4: Země v pohybu (2012)

Prosím, pokud bude někdy další pokračování, zavražděte všechny idiotský lenochody. A ještě jedna věc, ten hnusnej anglickej dabing si strčte někam. Radši si vypnu zvuk, nebo pustím český dabing, protože, kreténský hlas Mannyho Romano Hip Hop a negro hlas jeho družky je na poblitíííííííííí.

Hotel Transylvánie (2012)

Po delší době zas jeden zábavný a vtipný animák. Není to ani o dějové lince, celý film je spíš taková snůška střípků, ale nějak pasujou do sebe, zasmál jsem se, plus odkazy na Twifujtajblbuziklight a se stolama na Star Wars. Se čtyřma hvězdama nemám problém. No pravda, ten kluk nemusel vypadat jako kretén, což dost kontrastuje s tou Draco Gothic Little Whore dcerkou, ale budiž.

Pekelní andělé (1930)

Psychouš, co miloval letadla, tak dlouho cizeloval některé záběry až posral celý film. Nehledě na okolnosti a dobu vzniku je to prostě nuda, nuda, nuda a ještě navrch trapné hraní ala 10. - 20. léta. V groteskách nebo i u Mélièsa ti herci hrají líp. Viděno celkem dvakrát. Poprvé dlouho před Letcem a poté napopud právě tohoto filmu ještě jednou, aniž bych si však pamatoval, že už jsem to viděl. Teď už si to ale pamatovat budu, abych si to náhodou nepustil po třetí.

Paralelní světy (2012)

Budu se opakovat po ostatních, -tohle mohl být fakt dobrej film. Bohužel není. Zezačátku strašně moc očekávání a jsem na pěti hvězdách, postupně mě začnou srát čachry s nastavením pravidel (fyziky) v tomhle nebo onom úseku (hoř ohníčku, plápolej, tupou sílu udolej) a jejich rádoby romantický, nudný vztah (kdy vlastně dělali ten sex?), no a mám čtyři. Závěr mě už nutí dát jen za tři. Ach jo, taková škoda. No a to ještě pomíjím tu záležistost s práškem. Já čekal, jak bude právě na nějakým tom lektvaru pracovat a on tam celej film běhá se závažím jak trotl. Jako debilní mi ještě připadlo, že v sociálkově tam dole jezdí zrovna v trabukách, žigulech a asi aji warbecách (krom toho jednoho "estébáckýho" Fordu). Opět nějaký kretén, který si řekl: no tak to uděláme jako východní blok, tam jsou přece samí nuzáci a špinďuráci. Ať jdou s takovou stratifikací do prdele.

Ruby Sparks (2012)

Ach Ruby, Ruby, co s tebou?! První hodina byla pro mě strašná. Ubíjející nuda, idiotský škleb Havelka, nesympatická kráva s frňákovníkem, chtěl jsem je kopnout do rypáku oba. A toho hnusnýho čokla bych přejel náklaďákem. Ještěže jsem to ale nevypnul, udělal bych chybu. Že jsem latentní romantik, z původních tří zvyšuju na čtyři.

Černý rytíř (2001) odpad!

Pokud někdo toho retardovanýho bubáka má rád, možná se bude i bavit.

Rytíři nebes (2006)

Ne zrovna povedené digitálno, chybí aspoň nějaká syrovost, Reno tam vlastně ani nemusel být, banda amerických bukviček s bubákem jsou v mžiku letecká esa, každej Fokker je červenej (navíc lítá líp než akrobatickej letoun dneška, aniž by za ním odletovaly jeho křídla), souboje co mají realitu arkádovky z 90. let a love story vyšumí do prčic (možná by bylo lepší, kdyby mu umřela v letadle). No jo, jenže je to pohádka o letadýlkách, tak musím dát aspoň čtyři hvězdy.

Starsky & Hutch (2004)

Origo seriál byl dobrej, sice tak nějak 70's teplajznickej, ale dobrej. Toto je debilita a ještě to hovado s kovadlinou místo nosu. Pouze za to Torino dávám jednu malou hvězdu.

Lovci lebek (2011) (seriál)

Pro mě byl Prison Break natahovaná zhovadilost, ale dobře udělaná. Tohle je zhovadilost dost špatně udělaná. Banda strašně užitečných, koumavých a nenahraditelných idiotů nahání další zdegenerovance. Lacinost, trapnovtip a nuda. Po sedmi dílech raději končím.