Producenti (2005)

Producenti mě překvapili.Zezačátku filmu jsem si říkala že to bude nějaké klišé,prostě jen parodie na staré Broadwayské muzikály ale (stručně řečeno,od histerického výstupu M.Brodericka a jeho dečky v kanceláři) jsem se bavila až do konce.Will Ferrell jako neonacista byl užasný stejně tak jako Uma Thurman v roli silně naivní švédské sekretářky. Takže,pokud jste ještě neviděli přihřátého Hitlera máte možnost.

100 sladkých holek (2000) odpad!

Ták, tady nemusím nic psát protože Djkoma to napsal za mně .

Hvězdný prach (2007)

Opravdu nevím co mně na Hvězdném prachu uchvátilo víc,herecké obsazení ? Nebo snad děj či hudba? Vím a uvědomuji si že jsem ten typ co se rád nadchne pro cokoliv ale HP je pro mně srdeční záležitostí ,je to typ snímku který mi pokaždé zvedne náladu když je mi ouzko . Prostě jste li snílci a nehodláte se vzdát realitě a bráníte se jak jen to jde(v mém případě ovládačkou od telky :-D ) tak tohle je film pro vás . A opravdu by mně zajímalo jestli my hledíme na hvězdy nebo ony na nás.........kdo ví

Já, legenda (2007)

Než začnu tento film chválit,jako ostatně většina z vás, musím říct že lokality které vytvořili aby byl divák naprosto přesvědčený o totální zkáze New Yorku by mi přímo ideálně sedly k přetočení filmu Den Trifidu. Will Smith ,i když se jedny z jeho posledních snímku jmenovaly JÁ robot či JÁ legenda nemusí vubec upozorňovat diváka na svou přítomnost :-) v titulku. Svym hereckým uměním určitě přesvědčil většinu o tom že rozhodně patří mezi hereckou elitu. život ve zpustošeném New Yorku ,pronásledovaný po nocích zmutovanýma nestvurama stvárnil opravdu bravurně. Jen by se mi víc k filmu hodil ten alternativní konec než ten co použili.

Horší už to nebude (2006)

Byla jsem zvědavá co všechno mě čeká ,podle hodnocení a komentářu na tenhle film jsem se až klepala nedočkavostí. Dokonáno jest-konečně jsem jej viděla a musím přiznat že i přes spoustu mně oblíbených hercu jsem se nudila.Je to škoda protože Will Ferrel,Emma Thompson či Dustin Hoffman mají s určitou pravděpodobností na víc.

Arthur a Minimojové (2006)

Přechod z filmového do animovaného světa se ve filmovém prumyslu u ž mnohokrát oplatil viz.Vodní děti apod. I Arthur a minimojové jsou dukazem že dětské filmy neupadají a maji stále co nabídnout. Mou vlastní zkušeností je i fakt že pokud se v titulcích oběví jméno Freddie Higmore určitě se nudit nebudu a dojde i na slzy:-) .Snad nejsem jediná kdo si při pohledu na animované postavičky vzpoměl na snímek Hrdinové z říše gaya (že by vykradený imič?)

Pan Včelka (2007)

Příběh včelího teenagera kterému se nezamlouvá stereotypní život v ulu a rozhodne se pro malou změnu. Že se mu to později trošku vymkne z rukou se dá už dopředu předpokládat,nicméně film je vtipný, poučný, je v něm spousta gegu ,mně osobně se líbil štěk komára který dostane na konci místo právníka. viz.Saju krev celý život,už mi chyběla jen ta aktovka v ruce. Další povedený animák který mně nezklamal,podívejte se sami a uvidíte jak si začnete vážit medu.

Hostel II (2007)

Jak začít. Je pravda že když si člověk pustí film typu Hostel čeká potoky krve a vyhřezlé vnitřnosti ale stejně jako u jedničky jsem se přesvědčila že dobře udělaný horror nemusí od začátku až do konce prosakovat kečupem. Scénář se povedl a vřele jsem uvítala Rogera Bárta a Richarda Burgi kterým jejich role snad ušili na míru. Jinak, taky vám scéna s vanou a kosou připoměla čachtickou paní? No jedno vím jistě a ať se na mě naši slovenští sousedé nezlobí,až pojedu na dovču na Slovensko raději se ubytuju u tetičky .-)

Temné vody (2005)

Tak nevím,myslela jsem že se budu bát a ono nic.I kdybych si tenhle film pustila v noci při svíčce a na pootevřené venkovní dveře by jsem napsala:Jsem sama doma a bohatá: tak by jsem se nejspíš jen uzívala nudou.Ze začátku jsem si říkala že každou chvíli se určitě něco stane a poctivě sledovala děj a nakonec bác, konec filmu a ono nic . Tu jednu hvězdu dávám za to že jsem musela kvuli až přehnaně temné obrazovce mít po celou dobu filmu frňá přilepený skoro až na telce a alespoň jsem si všimla že je načase setřít prach z obrazovky.