Madagaskar 2: Útěk do Afriky (2008)

Už začátek filmu který prozrazuje jak se vlastně Alex dostal do zoo nastartoval tenhle ten druhý díl naprosto užasným tempem . Musím uznat že Madagascar stejně jako například Shrek dokázal že i volné pokračování muže dopadnout skvěle a Madagascar2 je toho dukazem.

Velmi nebezpečné známosti 2 (2000)

Jak vidno z komentářu ,nikdo zde nepochopil podstatu filmu,a to takovou že Velmi nebezpečné známosti 2 jsou natočené v duchu (Jak to bylo dříve) . Jednoduše řečeno nejdříve se podívejte na tuhle verzi a potom na verzi s Ryanem Phillippem. Filmy na sebe budou navazovat a hned se vám to bude jevit v jasnějším světle.Jen škoda že se herci změnili .

Dobrodružství Robinsona Crusoe, námořníka z Yorku (1981)

Báječná nostalgická vzpomínka na školni léta kdy jsme museli na tento film povinně do kina a dodnes ho mám v živé paměti. Nezapomenutelná hudba Karla Svobody nazpívaná Karlem Gotem se určitě vryla do podvědomí kdekomu a jsem přesvědčena že Robinson Crusoe a jeho věrný druh Pátek byli ,jsou a budou stále na jedné z nejvyších příček zlaté filmové éry.

Agentky D.E.B.S. (2004) odpad!

Z mého pohledu propadák který se nedal zachránit ani takovýma hvězdama jako jsou Meagan Good nebo Michael Clarke Duncan.

Jack a fazolový stonek (1967) (TV film)

Gene Kelly a jeho Kouzelná fazole bývala v dobách kdy jsem ještě nosívala dva pletené culíky:-) kouzelnou podívanou.Je škoda že s odstupem času se na tenhle nádherný snímek pomalu zapomíná. Jistě by učaroval i dnešní mladé generaci. Připojuju malou ukázku z youtube :http://www.youtube.com/watch?v=4NMjLr6Av2I

Letopisy Narnie: Princ Kaspian (2008)

Jak tomuhle muže dát někdo odpad to opravdu nepochopím.NarnieLev,čarodějnice a skříň mně dostala ale druhý díl L.N.p.Caspian mně opravdu odrovnal.Ještě teť bulím jako želva a to bývám vuči druhým dílum sarkastická.Nezapomenutelný song na konci je nepopsatelný a vodní démon byl skvělý , no prostě už teť se těším na další pokračování.

Z nuly hrdinou (2002)

SKVĚLÝ FILM!!! Konečně po čase zase nějaká pořádná komédie která mě dostala do kolen. DJ Qualls je perfektní herec a komediant. Bylo to ztřeštěné prostě geniální. Učast Tomyho lee nebo Vanilla ice o Hasselhoffovi ani nemluvím ten má štěky poslední dobou v každé druhé komédiji byla fajn. Co víc napsat :-)

Pumpkin (2002)

Náhodou jsem si tenhle film pustila v telce a ač neplánovaně jsem se začala koukat.Zezačátku to vypadalo jako jedna z mnoha komédijí ze střední školy až asi v pulce jsem se začala rozčilovat.Né nad tím že jsem si sedla k takovému filmu,začala jsem se rozčilovat nad sobectvím,povrchností a tím jak lidi dokážou být zlí.Vím je to jenom film ale každý film z něčeho pramení a i když tohle bralo hodně lidí jako nadsázku takové věci jsou ve světě na denním pořádku a i když filmaři za každou cenu nacpali do konce filmu happyend dobrý pocit jsem z toho teda neměla žádný.

Královna ročníku (2007)

Né každé teenagerovských stupidní slaďárny jsou stupidní. Mně osobně se zrovna tohleto moc líbilo i když konec se mi zdál takový moc pocukrovaný. V poslední době je moda točit filmy ze střední školy ,takzvaně vždycky vyhrávají ti co jsou podceňování. A proč ne? Amanda Bynes je toho příkladem ,většinou ji vídám v takových snímcích jako třeba -Co ta holka chce- a mužu říct že jsem ji ještě neviděla v něčem co by mě šokovalo.Jo houfujou se v k.ročníku blondýny to jo :-D ale pořád ještě nad vším vyhrává rozum a to je potom hapyend :-)

Sejmi je všechny (2007)

Málokdy se mi stane že se mi zalíbí akční film,pokud se tak stane tak je buď hodnocený jako propadák anebo je to pecka.Sejmi je všechny přiřadím k druhé variantě i když přirovnání k pecce je v tomhle případě absurdní.Tohle je bomba.I když má film rychlý spád jeho pojetí příběhu,režije,hudba prostě všechno do sebe báječně zapadá a až se divím že jsem neodchytla ani jednu situaci kdy by měl mít Owen v pistoli prázdno a střílel by dál jak to bývá ve většině akčních filmech:-D Film je vtipný,logický i když ruka v ohni střílející nábojnice mě dostala. Ještě chci dodat že věta...Lepší investice než kolíbka je neprustřelná vesta...bude určitě v nejbližší době aktuální po celém světě ,ale to spíš patří do televizních novin než sem:-) Film byl báječný a dostane 5 ať si říká kdo chce co chce ,a za co je ta pomyslná 6 hvězdička co nemužu dát? Přece za Olivera z ponožkou na hlavě:-)