Bruno (2009)

Nejvíc gay film ever. V tom dobrým :)

Newsroom (2012) (seriál)

Dokonalé. Jen mě mrzí, že seriál asi cílí hlavně na ty, kteří ví, jak námi média manipulují.

50/50 (2011)

Levitt s Rogenem jedou a Kendrick roztomilá jak nikdy jindy. Že mě takhle nadchne film o rakovině, bych nikdy nečekal.

Muži v černém 3 (2012)

Brolin je lepší Tommy Lee Jones než Tommy Lee Jones. :) Takhle jsem si představoval už dvojku. Že přijde s novými nápady, ale zachová ducha prvního dílu.

Prometheus (2012)

Moc moc prosím o nějaký Director's cut, potenciál na tu pátou hvězdu tam určitě je.

Útěk z MS-1 (2012)

Ten seskok z vesmíru je nejlepší scéna loňského roku. Pearce byl zase neuvěřitelně uhláškovanej. A Maggie Grace pořád neumí hrát.

Diktátor (2012)

Z těch Cohenovek je Diktátor určitě nejfilmovější, ale také "nejvíce korektní". Škoda, že nejlepší scény si tvůrci vyplácali už v traileru.

Méďa (2012)

MacFarlana žeru. Svět takový film potřeboval. "Hey Lori, can you turn the alarm to 11 AM? I've got a lot of stuff to do tomorrow."

Looper: Nájemný zabiják (2012)

Když si odmyslím logické chyby, trochu natahovanou část na farmě a divný ksicht Levitta. bylo by to dokonalé.

Zpátky do školy (2009) (seriál)

První dvě série byly jako úplně nejvíc, ve třetí trochu polevili. Tolik parádních postav už dlouho neměl žádný seriál. Kdo by řekl, že bude tak dobře fungovat, když do komedie ze střední strčíte třicátníky, čtyřicátníky a Chevyho Chase. Úplně best byly díly, kdy se ve škole o něco soutěžilo. Bezvadná jízda.