Hrbáč Lagardere (2003) (TV film)

Celé je to takové ušmudlané, vizuálně chudé a navíc divně obsazené. Jako televizní film na pošmourné odpoledne jakž takž, ale kvalit filmu s jeanem Maraisem to rozhodně nedosahuje.35%.

Korsičtí bratři (1961)

Velmi poplatné době vzniku snímku. Přehrávané, dialogy debilní, ale docela hezky barevné se slušnou muzikou.

Veliká - Falešné vousy (2020) (epizoda)

Výrazně méně vtipné, jakási snaha tvůrců o vykreslení postavy careviče Petra (zde rovnou cara) v historickém kontextu dopadla prachbídně.20%

Veliká - The Great (2020) (epizoda)

Zatím to vypadá jko vcelku zábavná parodie na dnešní historické Netflusy. Herecky dobře obsazené, kostýmy vtipné. Zatím 60%

Saw 3 (2006) odpad!

Nechutná sračka, jejíž sledování nemám jak ospravedlnit. Po podrobné auto psychoanalýze musím konstatovat, že už mi zjevně hrabe z přemíry volného času. Místo sledování takového bludu, půjdu dělat něco užitečnějšího, třeba si ukousnout ruku.

Saw 2 (2005) odpad!

Dvojku už jsem nevydržela koukat celou normálně, musela jsemlehce zrychlit, ne proto, že by byla tak brutální, ale proto, že je tak debilní. Násilí bez atmosféry, dobré akorát tak jako inspirace pro psychopaty.

Saw: Hra o přežití (2004)

Je to děsná debilovina, nicméně v té době se jednalo o neotřelý nápad, který měl slušné provedení, napětí a grády. Takže, byť mne tyto filmy nudí, zde dávám 60%.

Spirála strachu: Saw pokračuje (2021) odpad!

Jediné co ve mně celá tahle debilní série evokuje, je ukousnout si vlastní hlavu a to i za cenu, že budu muset dědovi šlohnout vyndávací klapáky. Shlédnutí tohoto dílu moje zoufalství posunulo ještě o level výše a kromě chutě na sebevraždu, mám i neodbytnou chuť vraždit (ne nezbytně v tomto pořadí), konkrétně scénáristu, dramaturga, některé herce a asi i kameramana a režiséra (také ne nutně v tomto pořadí). víc netřeba dodávat. (Já vím, nikdo mne na to nenutil koukat, ale jsem na tom jak Feriho fanynky, také nechci, ale dělám to)

See - Série 1 (2019) (série)

Zatímco první díl sliboval netradiční pohled na post apokalyptickou společnost slepých lidí, která je dle možností, rozdělená od prvobytně pospolné společnosti až po feudální a do jejichž již zaběhlých kolejí života v temnotě, se narodí děti s funkčním zrakem (zjevně tam nějací vidoucí jsou), tak dalších dílech se už jen tak trapně politikaří, posunují se sem a tam, občas se pomlátí, ale jako celek děsná nuda a to fakt opravdu děsná. Možná jako film, by o mělo větší grády, takto to ani ujetá motlitební mastrubace a divně poskakující Momoa nezachránil. Za mne 15% za nápad.

Pinocchio (2002) odpad!

Bizárd v celé své kráse. Benigni si zjevně plnil svůj životní sen, bez ohledu na následky.