Nejdrsnější věznice světa - Honduras (2016) (epizoda)

Jedna věc je pravda, že rozdíl mezi venku ve slumu a ve vnitř ve vězení je téměř nerozpoznatelný. Spíše se jedná o izolaci, než vězení. O nápravě nemůže být řeč. strážný bych tam nechtěla být ani minutu. Ale pořád to tam vypadá lépe než v Brazílii, nebo ve střední Africe. Byť učesané, stylizované, tak zajímavé. 75%

Nejdrsnější věznice světa - Lesotho: Srážka se sexuálními násilníky (2020) (epizoda)

Ani kapku soucitu ze mne ti x (nebudu riskovat obvinění z rasismu) nevydolují. Jediné, za co se v souvislosti s tímhle ksimdlem modlím je, aby se nikdy nedostali k nám do Evropy a aby je to HIV dohnalo dřív, než oni doběhnou nás. Dokážu pochopit, že jejich zaostalá nekultura ospravedlňuje jejich chování, nicméně, to by museli být civilizací nedotknuou minoritou, což nejsou. To, jak svoje zločiny příhodně svádí na ďábla, zlého ducha a jiné, je jasnou ukázkou toho, jak ti všiví zmetci moc dobře vědí, co dělají a že to je špatné, ale je jim to úplně jedno. I když je to celé takové načesané a trochu umělé, považuji tento pořad za velmi přínosný.

Úsvit mrtvých (2004)

Je to blbost, ale taková veselá a místy až roztomilá, takovým naprosto ujetým způsobem. Rohodně lepší, jak ten nový počin. V době covidové vcelku uklidňující téma, že jsme mohli dopadnout mnohem hůře. 55%.

Armáda mrtvých (2021)

Strašná a debilní ptákovina, kde je dobrý jedině úvod a pak už jen velká šeredně vypadající nuda. Jako příčetný divák jsem nečekala strhující intelektuální veledílo, ale tolik zhovadilostí pohromadě, jako fakt? postavy se chovaly naprosto mimo, zombíci divní, děj na houby, spousta nudných plků, akce tupá. Vizuál tak digitální, až to hezké nebylo. prostě za mne jednoznačně totální brak, který starším bratříčkům nesahá ani po nemtrvá kolena. 30% max. PS: ani tygr po lobotomii to nevytrhnul

Hokus pokus (1993)

Hezký příběh pro děti z dob, kdy ještě herci museli hrát, efkty byly spíše úsměvné a dějová linka byla jasná a měla pointu. Pravda jisté nedostatky tam jsou, ale ty vem čert, nebo čarodějnice? Za mne 60%

Jupiter's Legacy - Papír a kámen (2021) (epizoda)

Za mne plné nudných keců, akce málo, ukázky minulosti njaké zamotané, celé to zatím postrádá logiku a bere se to děsně vážně.

Jupiter's Legacy - Za ranních červánků (2021) (epizoda)

Za mne tři tak, tak. Děj dosti fádní, pokus o jistou ukázku civilního života super blbů v elasťákách mne moc nenadchnul, stejně tak jako závěrečná bitka nebyla ničím zajímavá. snad jen ten generační střet a jistý náhled na život pod despotickým otcem s falešnou morálkou měl své kouzlo. Jinak spousta plků o ničem, postavy zatím dosti ploché, uvidíme, zda se to rozjede.

Vinnetou a Old Firehand (1966)

no, ení to nic moc, přičemž nic převládá. Old Firehand je nacharismatický, Nšo-či neměla co hrát, vVinetou se choval divně, prostě celé to bylo nijaké. za mne 35%

Audience u královny (2021) (divadelní záznam)

Geniální jubilantka Iva Janžurová, jenž tu starou konzervativní  a přežitou makrelu ztvárnila naprosto famózně. Dala jí  přívětivější tvář a hlubší lidský rozměr. Skvěle napsaná a zrežírovaná hra, kde všichni zúčastnění herecky excelaovali, s paní Janžurovou v čele. Výborná též byla mladičká Anna Ester Čápková v roli mladé korunní princezny. Za mne naprostá spokojenost.