Castlevania (2017) (seriál)

1.řada:Neznám hru, nicméně tento příběh se mi docela líbil. teda bylo by fajn, kdyby měl lépe propracované dialogy a byl méně statický a kdyby tam bylo více upírů. Jinak docela pohoda. Za mne 75%. 2.řada: přibylo více dialogů, ale povětšinou stály za houby, akce pořád na jedno brdo, příběh se nijak nevyvíjel. Vlastně docela nuda. Za mne 40%. Dále to sledovat nebudu.

Čtyři bratři (2005)

Děsná blbost, ale docela vpohodě se na to koukalo. Wahlbergovi role sedla, jak ulitá. 50%

Najednou jsme rodina (2018)

Ožehavé a velmi silně téma, zpracované způsobem, který je veselý, naivní a naprosto nereálný. Jako zábava dobré a děsně americké. Za mne 60%.

Noční rande (2010)

Úplně špatné to nebylo, jen kdyby hlavního hrdinu hrál někdo jiný než Carell, toho moc nemusím. Jinak příjemná oddychovka s pár vtipnými scénami a sem tam trošku akce. Televizní průměr, řekla bych.

Vražedné spolčení (2014)

Holky to nezahrály vůbec špatně, nicméně i tak tomu něco chybělo. Možná atmosféra nebyla správně vykreslená, emoce klouzaly po povrchu a neznechly silnější dojem. I tak 60%.

Romy a Michele (1997)

Kdyby to bylo hůře obsazené, tak je to zralé na odpad. Mira a Lisa z toho udělaly roztomilou a místy i vtipnou klišé podívanou, kterou nadhodnocuji a dávám 50%.

Silent Hill (2006)

Hru neznám, ale film mne nechytnul. Asijská obrazotvornost šmrcnutá evropským mainstreamem a líbivý hororový vizuál nestačil dle mého utáhnout obsahovou prázdnotu. Začátek se rozjel dobře, ale po chvíli jsem se začala nudit a to mi vydrželo až do konce. za mne 40% max.