Elektrický jezdec (1979)

Stará hezká limonáda s R.R. z kterýho si dorostenky rvou rodidla, páč je to mužný nebojácný krasavec skoro jako prasident P.P.

Dobrý ročník (2006)

Není to zlý, sice nechápu proč ten barák s vinohradem zase zdědí ňákej pracháč a proč ne já?? Podíval bych se na to znovu? NE

Pompeje (2014)

Poměrně slušný melodrama, sice žádná velká sláva, ale hezká kukanda, která dopoledne po včerejší kůži pobaví. Podíval bych se na to znovu? NE

Ještěr (2023)

Je to už takový vohraný téma, ale jedna věc je fakt - když ta parta kšeftuje s drogama za miliony $, a jemu daj chudákovi medajli a ubohejch $20K....to bych je postřílel taky! Podíval bych se na to znovu? Spíš NE

Contratiempo (2016)

Příběh je umělá hmota, ale kukanda hezká a závěr taky. Podíval bych se na to znovu? NE

Los ojos de Julia (2010)

Excelentní MILF, ale samotnej flick je nudná psychotická fantasmagorie.

Ples upírů (1967)

Žádná bomba to po těch letech není. Viděl jsem to na ČT. V půlce jsem to vypnul a šel chrápat...

Tenkrát v Americe (1984)

To bylo kurva trápení...viděl jsem tu nekonečnou verzi, s těma natahovanejma ohranejma drsnejma a sexuálně laděnejma scénama který má Leone v oblibě. Do toho unylá romantická Morricone muzika, která se do poloviny filmu ani nehodí. Jen na okraj - pobavilo mě když jsem si uvědomil v jak pěknou ženskou vyrostla ve skutečnosti Jennifer Connelly, kterou tu jako dospělou zosobňuje "syslovitá" E. McGovern...