• Krátkometrážní

Pacific Rim - Útok na Zemi (2013)

Chtěl jsem vypnout a jen hltat velké roboty jak si to dávaj na férovku s ještě většíma potvorama z hlubin moře. A přesně to jsem taky dostal. Příběh bude mít pár děr, ale víte co? Je mi to tááááákhle volný, protože tady jde o akci, efekty a prostě pořádný výplach mozku monstry a to ten film do puntíku splňuje. Hlavní herci v pohodě, hlavně Ron "Hellboy" Perlman mě potěšil a dvojka vědátorů také měla něco do sebe. Akce je v první hodině méně, ale ve druhé to lítá už solidně a v kolika filmech vidíte 200 metrového robota, jak přetáhne 250 metrovou obludu lodí, jako pálkou? No myslím, že kromě tohohle filmu jich moc nebude. Já se bavil a těším se na dvojku.

Na hraně zítřka (2014)

Filmy s časovou smyčkou, kde jsem nucen stále koukat na to samé dokola a dokola, mě nikdy moc nebavily, ale jak se říká výjimka potvrzuje pravidlo. Nevím čím to je. Možná hereckým obsazením, efekty, dějem, nebo vším dohromady, ale opravdu jsem byl zvědav kam se až tisíckrát oživený Tom dostane a jestli, jak by řekli MIB, nakope zadek šmejdům z vesmíru. A tak jak se každou svou smrtí a následným procitnutím dostával spolu s Emily dál a dál, tak mě to více a více bavilo. Konec mě potěšil a za mě rozhodně nej film s časovou smyčkou co jsem kdy viděl. A ta schopnost by se mi hodila, hned bych si vsadil SPORTKU a provedl pár dalších věcí :-)

Houbičky (2007)

Možná že kdybych si pár houbiček dal, tak z toho budu hotovej, ale bohužel zklamu Vás. Houbičky neberu, takže jsem to viděl zcela při smyslech a halušky jsem nechal na hercích. Těm hrabalo solidně, ale to je asi tak všechno. Napínavé scény se se mnou minuly, takže jsem neviděl ani jednu a nejzajímavější věc, co jsem se dozvěděl, byla ta, že jedna dívka (nebudu jmenovat která to se nedělá) asijského původu (Ona tam byla jen jedna asiatka? Jejda...) chvilka napětí...prdí ze spaní. Paráda to jsem fakt strašně moc potřeboval vědět. Takže doporučuji tuto "duchařinu" vynechat, jelikož lehce zapáchá až oči slzí...

Sin City: Ženská, pro kterou bych vraždil (2014)

Mickey opět rozbije několik hlav, Jessica zapráská bičem a Eva Zelená se zase jednou ukáže nahoře i dole bez. Celé to smíchejte dohromady, přidejte další postavy, několik příběhů smotaných do sebe a zjistíte, že je to pohodovej filmek který Vám ukáže co se stane, když vyhrajete nad mizerou v kartách (2x) , jak ženy vládnou tělem ééé tedy světem a že když Vás někdo osloví cizím jménem, patrně poznal značku vašeho kabátu o kterém ani nevíte, že značku má. Jo a ta asiatka co dělala z lidí sushi byla fakt dobrá.

Divadlo hrůzy (1976)

Divadlo hrůzy je cokoli jen ne dobrý film. Co naplat ona to hrůza skutečně je, bohužel ale ne hororová u které budete napnutí jak šle, ale hrůza ve smyslu totální krávoviny. Máme tady pana Sardel, nebo jak se ten pazdrát jmenoval, a ten má divadlo v NY ve kterém mučí lidi. To je celé. Uvidíte vycucnutí mozku brčkem, partu dívek s bobříkama co Vás roztrhá na kusy a pana Sardel, co nosí rypák tak nahoru, že když prší tak se musí topit, nebo dýchat pusou...Bez atmosféry, bez pořádného děje, bez herců...jedna hvězda za...já nevim třeba za to, že jsem tu hrůzu přežil ve zdraví a nemám tik v oku.

Hodný, zlý a divný (2008)

Jooo tak to se povedlo. Hodný byl fakt hodný, zlý byl neuvěřitelně cool a divnej byl pošuk, co dokázal pobavit. Z této trojice absolutně rozdílných charakterů jsem si nejvíce oblíbil (světe div se) zlého v podání Byeonga a směle jsem doufal, že své dva protivníky zadupe do země. Ve filmu se pořád něco děje, od přepadení vlaku, přes přestřelku a bitku na tržišti až k pořádnému finále, kde si naše trojice zahraje krásnou hru spojenou z her POSLEDNÍ ZŮSTÁVÁ a VÍTĚZ BERE VŠE . Já bych to nazval TOTÁLNÍ VYBÍJENÁ a ač jsem to nečekal, tak konec nám položil jasnou otázku : Kdo, že to tady byl vlastně ten zlej? Parádní korejský western, který ukazuje, že nejen divoký západ byl divoký.

Wyvern (2009) (TV film)

Jasně že je to blbost na entou, ale na nic si to nehraje a docela to i pobaví. Dráček Mráček lítá sem a tam, občas někoho zhltne a ani to nemusí být zrovna princezna, takže bod pro něj, že není vybíravej. Lidem se to, ale nelíbí takže se rozhodnou dráčka sejmout a začíná taková malá mela kde se ukáže, kdo z koho. PS : Fandil jsem drakovi, hrál nejlíp.

Tunel smrti (2005)

5 dívek. 5 podlaží. 5 hodin. 5% a nikdy víc to nechci vidět... Proč? Protože to nemá hlavu, pata se taky ztratila a jediné co je na tom dobré je : OFICIÁLNÍ TEXT DISTRIBUTORA

Noc žraloka 3D (2011)

Škoda, že to nebyl Den žraloka, to bychom možná i něco viděli...máme tu tmu, ještě větší tmu a totální tmu. Jo na začátku filmu je světlo a krásný den, abychom mohli koukat na holky v plavkách a bez plavek to je paráda co? Možná pro někoho jo, ale já chtěl horor se žralokama a ne plážovou seznamku, takže když za celej film se mi líbí jedna jediná scéna, kdy si žralok krásně sežere jednoho dacana (všichni ví co myslím, nic jiného tam stejně nebylo k vidění) tak to už o něčem svědčí. Kdyby se ten film alespoň nebral tak vážně, klidně bych hvězdu přidal, ale tady mám pocit, že tvůrci si fakt myslej, že je to hustý...no a ten černoch na lovu žraloka s oštěpem...ach bože to jako fakt? Ale zas ať je jak je, když bylo pár vteřin žraloka vidět, tak vypadal dobře a to mě štve nejvíc mohlo to totiž být fajn.

Čelisti: Pomsta (1987)

Tohle byla opravdová a nemilosrdná pomsta na divákovi, tedy na mně. Ten žralok co měl snad navigaci, díky které, vždy poznal, kde naši, ehm, "hrdinové" jsou, mě příšerně otravoval a hrozně jsem si přál, ať ho někdo už konečně sejme. Totální nuda a vidět tohle, žralok z prvních Čelistí, tak se chytá ploutvema za hlavu a radši se nechá dobrovolně znovu sejmout od Brodyho, než žít s vědomím, jak jeho odkaz zprznili...