Táta Jack (2014) (seriál)

Pilot? Vážně překvapivě celkem sranda uvidíme co přijde dál jestli převladnou trapné fóry nad podařenejma......60/100

300: Vzestup říše (2014)

Eva Green má nejhezčí KOZY na světě!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pod černou vlajkou (2014) (seriál)

Kterého dementa napadlo udělat z pirátskýho seroše nudnou žvatlačku v pěknejch kostýmech??? Akce pouze jak v Hře o trůny (tzn.: hurá nakopem jim prdel střih uf to byl boj že sme jim ale ukázali!!!) jinak jen vatovité žvanění a natahovačky a nic... hvězda za Flinta a hvězda za úvodní melodii...................... Arrrrrrrrr!!!!!!!!!!!!!

Shottas - Jamajský gang (2002)

Kokosy v gangu aneb nudná kravina s mňoukavou hudbou kde děj naprosto nesmyslně plyne od jedné blbě zahrané a naprosto nereálné přestřelky k druhé a mezi tím se plácaj nesmysli a polonahý černošky po prdeli........a teď kde se můžu přihlásit do toho KKK?

Já, Frankenstein (2014)

Je tu špatně napsanej rating melo by to bějt spíš nad 12let nevhodné

Zabít tiše (2012)

Jak dlouho dokážete pozorovat kapající kohoutek??? Dokážete to 93 minut??? Potom je tohle dílko pro vás jak dělaný, dvě hvězdy ovšem zaslouží geniální poslední scéna v baru.

Černý čtvrtek (1998)

Perfektní černá komedie i když bylo Pulp Fiction lepší dávám také zapět pač jemnější rozdíly hodnocení jen pět hvězd nenabízí......."Wooo-we! Did you see the way that bitch's head exploded?"

Ace Ventura: Zvířecí detektiv (1994)

Jim a jeho xicht tisíckrát jinak..............podle mě paráda + mě těší účast Cannibal Corpse jelikož jsem stejně jako Carrey jejich fanda.

Brooklyn 99 (2013) (seriál)

Sorry ale nemůžu jinak tohle je tak stupidní infantilní a pokleslí ze sem se fakt hodně dobře pobavil:-) P.S.: Scully rulezzzz