Vyměřený čas (2011)

Nedokonale využitý potenciál. Veškeré myšlenkovstvo a nápadstvo je vskutku pozoruhodno, ale je z toho akorát nějaké nijaké pobíhání. Takže si užívejme nějaká ta Dřevěnájezera a Něcosmaženého a další drobnosti, já se poroučím.

Velká šestka (2014)

Velká šestka & velká překvapení. Náš milý kulatý zdravotní pomocník je naprosto zoufale nejroztomilejší stvoření, a to i jeho vyjadřovací schopnosti kombinující retardaci s inteligencí...nebo to jeho objetí...hej já se upe roztekl...ehm. Baymax pak společně zejména s tím retardovaným školním maskotem tvořil nejvíc funny personas, takže i vtipovatost byla nejvícovatější. Nevím, proč jsem se na to vůbec díval, s animovanými filmy za poslední dobu nemám žádný společný zážitek, ale velice si vděčím za to, že jsem snímeček zhlédnul...hlavně že to dopadlo dobře. #TyJsiSpadl

Šílený Max: Zběsilá cesta (2015)

Abych byl upřímný, já po nějakých tady vizuálních orgiích neprahnu (3D taky prakticky k ničemu), nicméně naštěstí byly zabírané skutečnosti abych tak řekl skutečně nestandardní a pozoruhodné, tudíž i přesto, že chovám větší sympatie ke klidným a romantickým záběrům, to bylo moc moc...dobrý. Ze začátku jsem tedy spíše zvracel a musel jsem si zvykat na všechnu ohavnost, kterou s sebou snímek nesl jako motýl, kterému nenávist a zloba utrhly chapadla, ovšem časem se z toho stala celkem zábava, navíc když hrdinní hrdinové se nakonec ukázali býti krásnými bytostmi. S blížícím se konečníkem jsem se více a více nervydrásal (panďulácí a panďulačky mi pomalu ale jistě přirostli k plícím), což považuji za pozitivní faktor a nakonec došlo k třem tečkám...

Hrajeme s Alim (2015) (pořad)

Nešlo uniknout tomu, jak na to všichni zvrací, takže jsem neměl potřebu tento výtvor někdy zhlédnout, no ale když to na mě znenadání vybafinkalo z televíze, zkusil jsem to. No a asi to stačilo, vůbec jsem nepochopil, co se tam vlastně dělo a co to mělo za smysl, vlastně tam nebylo ani nic vtipného...a to mám ty panďuláky z toho největšího internetového serveru pro sdílení videosouborů aj celkem rád :/ Tak třeba příště...

Fair Play (2014)

Jako celek mi to nepřišlo nikterak převratné, pořádně mne zaujaly jen jisté drobnosti týkající se hlavně prostředí filmu nebo přihlouplý název toho přípravku. Hercování se mi taky někdy nepozdávalo úplně nepřekonatelné a vůbec jsem do toho nějak moc hluboko nevniknul. Ale tak, je to od nás, tak proč né...

Růžový panter 2 (2009)

Samozřejmě je to samo o sobě dost trapné, imbecilní, nelogické a co já vím co všechno, zkráceně koko. Ovšem v oblasti komolenění mi to přišlo tak bezkonkurenčně bezkonkurenční, že je to až bezkonkurenční. Skvělá inspirace.

Švédská trojka (2013) (pořad)

Dobrý vtip se tomu člověku povede opravdu jen málokdy, ale nikdy mi to moc nevadilo, účel (zabavení na pár minutek) to bez problémů plní, dívat se na to dá velice jednoduše, stačí mít otevřené oči.

Rozpuštěný a vypuštěný (1984)

Smál jsem se u toho na celý čtverec, což jsem opravdu nečekal a byl jsem tím nesmírně potěšen.

South Park: Peklo na Zemi (1999)

Na můj fkuz je to děsně přehnaný a přemrtvený (jsou tam jisté moc moc smutné záležitosti brány moc moc zvesela nebo kurva vulgárně) , zas na čtvrtou stranu je to samozřejmě děsně k popukání, k čemuž mi tedy pomohl český dabing, který mi přišel nějak jako dobrý..?

Pozice dítěte (2013)

Kdo to točil a kdo to stříhal? Obrazová stránka nebyla v ničem zajímavá a vypadala dost uboze, obzvlášť pár střihů bylo skoro až vtipných. A co ten film? To na mou duši vlastně ani nevím. Jen ten jazyk rumunský byl poměrně zajímavý a kombinatoricky prokombinovaný.