Gavin & Stacey (2007) (seriál) odpad!

Proboha jak se může někdo dívat na něco s Cordenem??? 👎

Náš přítel (2019)

Film bych označil zkratkou OSS. Odporně Sentimentální Sračka! Naštěstí existuje fast forward a já jsem 2h filmu udělal přetáčením tak cca35 minutový. Dojáky o rakovině a umírání už tu byly. Děkuji ale opravdu ne. A navíc takhle rozvláčné a o hovně!

Bejval sem slavnej (2022)

Klišovitá sračka, jejíž hodinu a tři čtvrtě dlouhou stopáž jsem projel za cca 30 minut, protože takových příběhů o underdogs co jsou zrovna down on their luck, a co se svu pílí a houževnatostí znova dostanou na výsluní už byla natočená celá řada a podle naprosto stejné osvědčené formule, kterou vidíme i zde a je stejně predictable jako u každého jiného takového snímku, co má plebsu v těžkých dobách asi dodat naději mottem: "Jdi si za svým snem, no matter what, a nakonec se ti podaří prorazit, překonat nesnáze a najít znova úspěch a naplnění, a ještě to při tom bude objevná, sebepoznávací cesta plná retrospekce a katarze, na které se nejen vyřeší všechny tvé osobní a vztahové problémy, ale najdeš i spoustu nových a nečekaných kamarádů na celý život, vyřešíš si vztah s matkou a nejdeš novou přítelkyni i smyls života." Bléééé! Hnus! Feel good filmy co dávají plebsu naději znova znova ráno v 6 vstát a jít do rachoty za minimální mzdu jsou asi potřeba, ale tohle je vážně cookie cutter replika všech klišé co jsme už v podobných sračkách viděli nesčetněkrát. Jediná hvězda za celkem dobré herecké výkony. Jinak jsem ale velkými gesty hlavního nesobeckého a empatického hrdiny víceméně neispirován, jelikož jsou velice přitažené za vlasy. Spíše to vše vyznělo velice hloupě a nepravděpodobně. Bývalá hvězda z 90's boy bandu si vybere muzicírování po barech a klubech s autistou, namísto kontraktu a tourování za velké peníze ze slavným muzikantem z jeho doby minulé slávy??? Naivním teenagerům se to určitě bude líbit ale nám, co známe reálný svět víme, že se tomu nedá moc věřit a vyznívá to hodně licoměrně a patronizing. Jako že nejen že je hlavní hrdina schopen vyhrát zpět svou ztracenou kariéru a odrazit se ze dna, ale nakonec se na ni vykašle a udělá tu správnou věc a jde do muzikantského holportu s autistou? Please! 10%

Pět dní v nemocnici Memorial (2022) (seriál)

Jestli někdo umí disaster movie drama tak jsou to bezesporu Američani. The moral of the story is: Nebuď 180kg vyžrané, chorobami prolezlé, nemohoucí prase aby tě až jednou půjde do tuhého a dojde na lámání chleba, nemuseli nechat na pospas tvému osudu v nějakém apokalyptickém špitále, či ti dokonce píchnout uspávačku, ať je od tebe pokoj a nemuseli tě tahat do šílenejch schodů k heliportu! HAWGH!

Jan Žižka (2022) odpad!

Proč hraje Žižku Američan???

The Serpent Queen - Medici Bitch (2022) (epizoda)

Konečně dobově korektní počin producentů, a to navíc z americké TV stanice (!), kde je vše od lokací, přes makeup, hadry a pačesy tak jak to můžeme vidět a historicky i známe z dobových obrazů a YouTube videí  té doby! Ano, iPhone byl v roce 1560 sice celý ze dřeva, ale i tak je na toto dílo radost pohledět neboť reprezentuje svěží pohled na kostýmovku v kontrastu s dementně "vznešenými" elfy a fantasy vládci kteří mají na palici nalepenou všichni tejnou dlouhovlasou bílo paruku na pěšinku, se s vázanými pejzy vzadu na týlu, a kteří z jakéhosi důvodu nyní zaplavili naše obrazovky v houfech! Z toho se mi chce už blejt! A to tyhle fantasy vystrojené bělovlasé debílky vídám jen náhodně na obrázcích, či sem tam v nějakém kousku traileru, který omylem zahlédnu! První díl Serpentky se vyvedl nejen kvůli perfektním reáliím a výborně propracované produkci, ale také díky neohraným a neznámým ksichtům herců!!! Vidět v tomhle Angelínu, nebo Pitta, asi bych do toho hodil vidle, a to i přes dokonalou výpravu, reálie a kostýmy. Herci zde vypadají normálně až ošklivě, jako vypadali lidé v 16. stol. Navíc se jedná o volné zpracování pravdivých situací ze života reálné historické postavy. Co více si přát? Za dobrý rozjezd 100%

Genndy Tartakovsky's Primal - The Colossaeus: Part 2 (2022) (epizoda)

Strašně špatný timing akčních scén. Nelogičnost. Spousta násilí a krve. Už to není co to bývalo v porovnání s první sezónou! Příběh jakési zlé vládkyně která je nutí bojovat a neustále je vydírá kidnapováním jejich dětí mě opravdu nějak nezaujal...

Thor: Láska jako hrom (2022)

Jak může 'bůh' zemřít, tvl??? Co to bylo za hnusnou Waititikovskou píčovinu??? Už je přeWaititikováno!

Naked Attraction (2016) (pořad) odpad!

Skvělé pro bulimičky, a bulimiky, co se potřebují po masivním mukbangu řádně vyzvracet z podoby! Jakmile se začnou zvedat přepážky boxů s nahými nešťastníky a jejich obnažené intimní partie a podbřišky od pasu dolů se zjevují jedna po druhé v detailu na obrazovce, každému normálnímu, neperverznímu jednici se musí okamžitě zvednout kufr! O zápachu ve studiu raději ani neuvažovat!!! Pro týpky co si užívají nuda pláže to ale musí být žůžo pokoukání k fappingu! ODPAD! 🤢🤮👎