• Western

Napoleon (2003)

Zajímavá úvaha,jako jedna z mnoha.Mě však film příliž nebavil.

Dead Snow: Rudý vs. Mrtvý (2014)

Nebylo to špatný na krácení dlouhé chvíle,ale jednička se mi líbila víc.I když bitva rusáků proti Němcům byla parádní.

Gunman: Muž na odstřel (2015)

Přišel jsem si na své,asi by filmu sedělo hodnocení spíš za 4,ale hodnotím podle toho jak mě film udřel v pozornosti a to se mu povedlo:herecké nasazení Seana Penna se mi líbilo bojové techniky se párkrát opakovali,ale řešit tu nějakou vyšší taktiku nemá cenu,každopádně fighty i s nožema moc povedený a poměrně originální závěr ve vyřešení hlavního zmrda. TAKŽE PARÁDA NA FILM JSEM SE MOC TĚŠIL A NEZKLAMAL MĚ.

Hodinový manžel (2014)

Tak v obchodě t zlevnili na 150,- stejně jsem si raději stáhl a zaplať bůh...Protože vyhodit za tohle i 23 korun by mě pořádně sralo. Neříkám že poslední dobou točí v ČR jednu hitparádu za druhou ale tohle nemá obdoby-upoutávka vypadala skvěle,ale samotný film úplně o hovně,jest-li jsem se zasmál jednou tak z nouze aby mi nebylo líto času. TOTÁLNĚ ZBYTEČNÝ POČIN.Ta jedna hvězda za něják tak dobrou posloupnost a navazování scén.

Za nepřátelskou linií (2004)

Chtěl jsem dát tři když jsem viděl některé efekty třeba u samopalů,poté mě občas štvalo propojení s přítomností a asi jsem to moc porovnával s Talvisotou.Jenže když jsem viděl tu akci s prokopáváním se sněhem k nepřátelskému opevnění,musel sem tu hvězdu přidat.

Napoleon (1960)

Mám Pierra Mondyho rád,ale na můj vkus tuto roli docela přehrával. O Napoleonovi jsem přečetl asi 7 knih a tak se mi některé jeho v tomto snímku zdálo přehnané. První polovina filmu dost politická což k tomu patří je tam vlastně vylíčeno co předcházelo a proč k tomu došlo,ale já si to moc neužil. Druhá polovina samotná bitva u Slavkova je již záživnější. Takže z hlediska jak sem se u filmu bavil více než 3 dát nemohu.

Oči války (2009)

NEČEKAL JSEM TO,CO MI BYLO DÁNO.Film ve mě zanechal velmi silný dojem a já jsem si nemohl dovolit dát jen čtyři hvězdy.Ze začátku se nevyvíjen jinak než sem předvídal,ale od půlky bylo pojetí opravdu silné.Jsem rád,že jsem tento snímek viděl a rád ho dalším doporučím.

Kapitán Alatriste (2006)

Příběh mě potěšil zasazením do bojů 30.leté války což není zrovna časté,avšak spousty kecání kolem a někdy až zbytečnosti mě moc netěšili.Boje hlavně poslední bitva byli však parádní i postava v podání Mortensena byla skvěle zahraná.

Hlava v oblacích (2004)

Dlouho jsem se filmu vyhýbal,ale zjevně jsem udělal chybu.Film má přehledné provádění dějem,rozumně zpracovanou průpravu. Hlavní herecké trio se mi také moc líbilo-jejich výkon byl skvěle uvěřitelný a tím především mě film opravdu bavil.