Saw: Hra o přežití (2004)

SAW patrí medzi moje TOP horory, lepší horor som ešte nevidel. Neskutočne dobrá myšlienka filmu a výborný nečakaný koniec. Viac už prezradiť nechcem a presvedčte sa sami. Samozrejme nič iné ako 5 hviezdičiek nemôžem dať.

Kruh (2002)

Kruh je skvelý horor zo skvelým príbehom, tvorcovia tohto filmu dali do toho celé srdce a vyplatilo sa to! Podľa môjho názoru film ani nebol tak veľmi strašidelný, ale v noci sám by som si ho určite nepozrel :-D. Ring, The určite stojí za pozretie a preto mu dávam plný počet hviezdičiek.

Scary Movie 5 (2013)

Nový Scary Movie bohužiaľ už nebol taký dobrý ako staré dobré minulé časti, ale napriek tomu ma film celkom pobavil. Ktovie možno sa dočkáme aj 6-teho dielu no dúfajme, že už bude lepší.

Pár nenormálních aktivit (2013)

Haunted House ma neskutočne pobavil, smial som sa od začiatku filmu až po koniec. Vtipný scenár, vtipný a úžasný Marlon Wayans sa rovná výborný film. Neviem prečo, ale tento americký humor proste milujem, preto dávam Pár nenormálnym aktivitám plný počet hviezdičiek a samozrejme sa teším na 2hú časť tohto skvelého filmu.

Bořiči mýtů (2003) (pořad)

Bořiči mýtů vás naučia veľa. Ich testy sú náučné a taktiež aj zábavné. MythBusters ma naučili veľa vecí, ktoré som absolútne nevedel. Dvojica Jamie Hyneman a Adam Savage sú sympatický a taktiež aj zábavný. Výbuchy, skúšky a mýty to je to pravé a preto dávam Bořičom mýtů plný počet hviezdičiek.

Griffinovi (1999) (seriál)

Griffinovci sú veľmi, ale naozaj veľmi podarený. Hlášky Petra či Stewieho sú geniálne. Pre niekoho možno nudný a vulgárny seriál, ale každá časť ma vie neskutočne naladiť a zabaviť. Nejedná sa vôbec o kópiu Simpsonovcov pretože Family guy je úplne o niečo inom a to sa mi veľmi páči. Dabing je výborný či už je to Český alebo Anglický. Nič iné ako 5 hviezdičiek Griffinovcom nemôžem dať.

Zombieland (2009)

Zombieland je veľmi podarený film, ukazuje nám, že aj zlý zombíci vedia pobaviť. Postavy a scenár nebol vôbec zlý a ja som sa veľmi pobavil pri hláškach. NIektoré scény boli nudné, ale po pár minútach sa nudiť určite nebudete. Film má veľa plusov a mínusy by sa hľadali ťažko, preto dávam Zombielandu 4 hviezdičky.

Světová válka Z (2013)

World War Z nie je len tak obyčajný film o zombíkoch, viac menej sa ani nejedná o zombie film. Film je veľmi dobre spracovaný od scenára až po efekty. Brad Pitt zahral svoju hereckú úlohu na jednotku. Nečakane svižná a zábavná jazda, dokonca aj to zvoľnenie tempa a zmena atmosféry vo finálnej tretine mi sadli. Svetovej vojne Z dávam plný počet hviezdičiek.

Ztraceni (2004) (seriál)

Existuje ešte nejaký seriál, ktorý má v sebe všetko? Samozrejme, že áno. Seriál Nezvestní patrí medzi moje TOP seriály. Čo seriálu chýba? Nič... Prečo nič? Celý seriál bol výborne premyslený od začiatku až po koniec. Nezažil som ešte aby som sa tešil na každú jednu časť ktorá bola vysielaná. Nezvestní majú všetko čo by mal správny seriál obsahovať. Výborné herecké výkony, výborný herci, výborné scenáre. Preto dávam seriálu plný počet hviezdičiek a ďakujem tvorcom seriálu za tak výborný seriál.