Daleko od hlučícího davu (2015)

Příjemný romantický film. Vizuálně moc hezké, postavy i herci sympatičtí. Asi jsem literárně nepřipravena čekala trochu něco jiného, možná bude kniha lepší, asi jí dám šanci. Film mě nijak extra neoslovil.

All That Jazz (1979)

Skvělý výkon Roye Scheidera v hlavní roli musím ocenit přestože nejsem fanda do muzikálů.

MOST! (2019) (seriál)

Tak trochu šílené, tak trochu ze života, kontroverzní, asi... Každopádně dycky Most!

Zelená kniha (2018)

Velmi dobrý film, se skvělými hereckými výkony, ale taky po sté ten samý příběh...

Jana Eyrová (1996)

Malé a milé, příjemná adaptace známé knihy. Charlotte Gainsborough a Anna Paquin jsou dobré Jany.

Kamu v Mexiku (2018) (seriál)

Oproti cestování po Vietnamu tu je zlepšení. Jídlo konečně vypadá víc jedle a celé to tak nějak má konečně nějakou formu. Na další výlet se asi zase podívám.

KAMU ve Vietnamu (2015) (pořad)

Na Kamu ve Vietnamu se koukat dá, ale není to úplně sympatické a jídlo není lákavé a tak dále. Na další výlet jsem se ale podívala a pomaličku se to lepší.

Bába z ledu (2017)

Zajímavý film o stárnutí se skvělou Zuzanou Kronerovou v hlavní roli. Rozhodně nejsem klasický divák Bohdana Slámy, ale tohle bylo dobré.

Zkáza Dejvického divadla (2019) (seriál)

Docela bláznivina, místy možná trochu moc a určitě se nezalíbí všem. Ale dalo se na to koukat.

Vyšívaná krása (2018) (TV film)

Zajímavý půlhodinový dokument o vyšívačkách převážně lidových krojů.