Black Panther (2018)

Obávala jsem se, že Black Panther bude hrozná blbost, ale nebylo to zas až tak hrozné jak jsem se bála. Takže vzhledem k tomu, jak v poslední době klesá úroveň Marvelovských filmů, šlo o podívanou v rámci možností víc než průměrnou. Pěkné tři hvězdy. Nedá se říct, že bych se stala fanouškem, nebo tak něco, ale rozhodně to bylo koukatelné.

Spider-Man: Homecoming (2017)

První nový Spider-man nebyl takový propadák, jak jsem si to představovala. Vlastně to byl docela v pohodě superhrdinský film, i když si nemyslím, že by mě lákalo se podívat znovu.

Thor: Ragnarok (2017)

Nějak jsem nebyla úplně spokojena, nebavilo, všechen Marvel začíná být hodně překombinovaný. Přestože Thorovi nový účes sekne, určitě by vše zvládl (skoro) sám a mnohem lépe...

Captain America: Občanská válka (2016)

Tohle není Kapitán Amerika, ale další Avengers týmovka, kde se všichni hádají a neuvažují logicky a ukazují ty efekty a prázdné rvačky. Tohle mě vážně nebaví.

Ant-Man (2015)

Udělané to mají hezky, ale není tam nikdo vyloženě zajímavý a celkově docela nuda.

Avengers: Age of Ultron (2015)

Samozřejmě to mají hezky udělané, hrdiny poznáváme i z té méně hrdinské stránky, ale celkově už mi to přijde trochu moc - třeba moc hrdinů a vlastně mě někteří nezajímají nebo nebaví. Slabší než první díl.

Strážci Galaxie Vol. 2 (2017)

Rodina se rozrůstá a "ta nevyřčená věc" tam je. Aneb pokračování blázniviny s Chrisem Prattem v hlavní roli, které je možná malinko slabší než díl první, ale pořád nadstandardně dobré.

Iron Man 3 (2013)

Po trošičku slabší dvojce se Iron Man vrací zpět ve skvělé kondici. Třetí díl je najednou nějak lepší "vyprávěnka" :D Ale uvažovala jsem, jestli bych byla tak spokojená, kdyby Tonyho Starka hrál někdo jiný? Robert Downey Jr. je prostě nejlepší, co nadělám... Poučení z filmu - nedávejte zlým hochům svou adresu.

Avengers (2012)

První Avengerská týmovka se povedla, fajn akční film. K úplnému nadšení u mě trochu chybí, takže hvězdy čtyři, ale velká spokojenost.

Thor (2011)

Marvelovka zase trochu jinak a celkem v pohodě. Chris Hemsworth je zase jeden z těch chlápků co mají charisma a Natalie Portman je prostě standardně výborná (i když tady nemá úplně moc prostoru). Spousta věcí tam vyzněla na prázdno, což je škoda, ale celkový dojem nadprůměrný.